Wiosna w Cosibelli – poznaj nowe marki i produkty

0
Cosibella to platforma sprzedażowo-edukacyjna z bogatą ofertą najlepszych marek polskich i zagranicznych. Wiosna w Cosibelli jest wyjątkowo owocna i wraz z nadejściem pierwszych promieni słońca, do asortymentu sklepu dołączyło kilkanaście marek, które możesz zakupić na stronie www.cosibella.pl.

CANTU to amerykańska marka dedykowana włosom kręconym, ale w asortymencie tej marki każda włosomaniaczka znajdzie coś dla siebie. W ofercie znajdują się profesjonalne aktywatory skrętu do włosów kręconych i falowanych, kremy stylizujące, maski oraz odżywki i szampony. Produkty CANTU z pewnością sprawdzą się również u posiadaczek włosów prostych, jako świetne uzupełnienie świadomej pielęgnacji i dbania o swoje włosy.

Geek & Gorgeous to młoda marka kosmetyczna założona przez Węgierkę, która zrodziła się z potrzeb pielęgnacyjnych i jej problemów skórnych, na które szukała najlepszego lekarstwa. Markę Geek & Gorgeous wyróżnia minimalna ilość substancji pomocniczych i wypełniaczy oraz substancje czynne, za którymi stoi porządna ilość badań udowadniających, że są dobre dla skóry. Filozofia marki opiera się na maksymalnym wykorzystaniu tego, co jest dobre dla skóry i minimalizowaniu ilości całej reszty.

Bosphaera to polska marka powstała z szacunku do środowiska naturalnego. W ofercie marki znajdują się kosmetyki oparte na naturalnych składnikach aktywnych, które pielęgnują zarówno ciało jak i duszę. Bospahera to ręcznie wyrabiane, od początku do końca tradycyjnymi metodami, naturalne kosmetyki tworzone z pasji oraz miłości do natury.

Fluff to polska marka tworzona przez kobiety dla innych kobiet, które uwielbiają nowinki beauty oraz cenią życie w zgodzie z naturą. Dlatego też marka stawia na wegańskie i naturalne kosmetyki, czyli Superfood.

Trust My Sister to polska marka specjalistycznych kosmetyków do włosów. Każda włosomaniaczka i dziewczyna dbająca o włosy z pewnością zakocha się w tej marce i ich produktach. Kosmetyki podzielone są ze względu na równowagę PEH i typy porowatości włosów, co z pewnością jest dużym ułatwieniem w doborze odpowiednich kosmetyków.

Wszystkie marki znajdziecie w sklepie www.cosibella.pl

Leave A Reply

Your email address will not be published.