Oczyszczanie, czyli pierwszy krok skutecznej pielęgnacji

0
Zbyt mocne oczyszczanie jest takim samym błędem, jak niedomywanie skóry z zanieczyszczeń – tłumaczy ekspert Samarité, mgr farmacji i kosmetolog, Wioletta Kaniewska. Jak więc zadbać o skórę tak, by jednocześnie była wolna od zanieczyszczeń, a jej płaszcz ochronny pozostał nieuszkodzony? Odpowiedź to Samarité Supreme Cleanser, prebiotyczny żel myjący, który wspiera naturalny mikrobiom skóry i nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka.

Tylko prawidłowo oczyszczona skóra jest gotowa na przyjęcie składników pielęgnacyjnych. To nie pusty frazes, to fraza, którą należy powtarzać jak mantrę. Skóra wcale może nie mieć w swojej naturze tendencji do zanieczyszczania, to niewłaściwe oczyszczanie wywołuje pojawianie się niedoskonałości, przesuszeń lub zwiększanie aktywności gruczołów łojowych.

Supreme Cleanser zapewnia efektywną, wielowymiarową pielęgnację zaledwie w kilka chwil. To innowacyjny prebiotyczny żel myjący do twarzy i ciała, który z jednej strony oczyszcza, z drugiej – dba o komfort i nawilżenie skóry. Supreme Cleanser zawiera najdelikatniejsze związki stosowane do mycia skór dzieci oraz atopików. Nie tylko nie zaburza płaszcza hydrolipidowego naskórka, ale aktywnie i efektywnie wspiera jego naturalne funkcje ochronne. Żel skutecznie zmyje makijaż z twarzy i okolic oczu, bez obawy o łzawienie, oraz dokładnie oczyści cerę. Skóra po umyciu będzie dokładnie oczyszczona, gładka w dotyku, wyciszona bez uczucia ściągnięcia. – tłumaczy Wioletta Kaniewska.

Opakowanie zawiera aż 350 doz, przy czym jedna doza wystarcza do oczyszczenia i demakijażu skóry twarzy, w tym okolic oczu. Warto tu zaznaczyć, że Supreme Cleanser ma fizjologiczne pH, dlatego po jego zastosowaniu nie jest konieczne użycie toniku celem zakwaszenia. Tak dokładnie oczyszczona skóra jest gotowa na kolejne etapy pielęgnacji.

Moc Supreme Cleanser to synergia działania 25 naturalnych ekstraktów i 92% składników pochodzenia naturalnego. Żel zawiera m. in. wyciągi z szyszek chmielu, arniki, czyśćca lekarskiego, róży i wielu innych znanych w farmacji ziół. Siła prebiotyków, które sprzyjają korzystnej mikroflorze powoduje, że żel wspiera mikrobiom skóry. Dokładnie oczyszczona skóra, zdrowa flora bakteryjna oraz szerokie działanie wyciągów ziołowych. Właściwości te powodują, że żel idealnie sprawdza się w oczyszczaniu skór wrażliwych, atopowych oraz skłonnych do stanów zapalnych i trądziku. Unikalna formuła żelu sprawia, że można go zastosować także do mycia włosów zamiast szamponu, higieny miejsc intymnych, do mycia zarostu u mężczyzn, a także do do golenia twarzy i ciała. To kosmetyk, którym rozpoczniemy pierwszy krok w pielęgnacji twarzy i ciała. Pierwszy krok i 1 moment, który może zaważyć na powodzeniu całej pielęgnacji.

Cena: 89,99 zł/300 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.