Ochrona przeciwsłoneczna od Herbal Care SUN

0
Światło słoneczne jest nieodłącznym elementem naszego życia. Umożliwia produkcję witaminy D3, odpowiadającej za prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Pomimo wielu zalet, słońce w nadmiarze może powodować negatywne i nieodwracalne skutki ? przyspiesza proces starzenia, uszkadza skórę, a nawet powoduje poważne choroby. Jak pogodzić nasze zapotrzebowanie na energię słoneczną z obawą przed szkodliwym promieniowaniem UV? Odpowiedzią na to pytanie jest linia aloesowych kosmetyków Herbal Care SUN. Produkty przeznaczone do ochrony przeciwsłonecznej zapewnią bezpieczeństwo Twojej skórze.

Czerpiąc z bogactw tradycji zielarskiej receptury Herbal Care SUN zostały oparte na cenionych od wieków surowcach roślinnych i wyselekcjonowanych składnikach aktywnych. Połączenie soku z aloesu i łagodzącej wody termalnej z fotostabilnymi filtrami organicznymi oraz mineralnymi UVA, UVB, umożliwiło stworzenie kosmetyków zapewniających bezpieczne opalanie i najlepszą pielęgnację. Produkty cechują formuły wodoodporne oraz piaskoodporne i dedykowane są dla całej rodziny.

W linii znajdziemy roślinną wodoodporną emulsję do opalania SPF 15. Zapewnia ona średnią ochronę i intensywne nawilżenie skóry. Inną propozycją jest roślinna wodoodporna emulsja do opalania z wysoką ochroną SPF 30.

Osoby o jasnej karnacji mogą odczuwać bardziej negatywne skutki ekspozycji na słońce, dlatego właśnie powinny zadbać o ochronę z wysokim filtrem. Doskonałym rozwiązaniem będzie roślinne wodoodporne mleczko do opalania o bardzo wysokiej ochronie SPF 50. Produkt dedykowany wszystkim członkom rodziny od 3 roku życia. Dla zapewnienia bezpieczeństwa delikatnej skórze twarzy wykorzystaj nawilżający krem ochronny do twarzy SPF 50. Powstał on z myślą o każdym rodzaju cery i jednocześnie jest idealny pod makijaż. Do dyspozycji mamy również specjalistyczne roślinne wodoodporne mleczko do opalania SPF 50 dla dziecijuż od 1 roku życia.

SOS roślinny kojący balsam po opalaniu powinien znaleźć się w każdej wakacyjnej kosmetyczce.Posiada lekką formułę i błyskawicznie koi, nawilża oraz przynosi ulgę rozgrzanej skórze. Zawiera 10% nawilżającego soku z aloesu, wodę termalną i kojący D-pantenol.

Leave A Reply

Your email address will not be published.