Ujędrnianie i lifting ciała

0
Podstawowym problemem pojawiającym się w czasie diet odchudzających lub w okresach spadku wagi jest utrata jędrności tkanek, która z wiekiem staje się tym bardziej widoczna w miejscach szczególnie wrażliwych, takich jak brzuch, piersi, pośladki, ramiona i uda oraz ich wewnętrzne strony. Miejsca te są narażone na utratę jędrności, ponieważ już od 20. roku życia nasze komórki produkują coraz mniej kolagenu i elastyny, przez co skóra staje się bardziej sucha i cieńsza oraz traci swoją elastyczność. Jednak dzięki zaawansowanym technologiom i składnikom aktywnym zawartym w produktach do zadań specjalnych możemy cieszyć się aksamitnym jędrnym ciałem.

Produkty marki EISENBERG tworzone są z dbałością o każdy szczegół. Po wieloletnich badaniach i testach poskutkowało opracowaniem innowacyjnej formuły TRIO-MOLÉCULAIRE, która regeneruje, stymuluje i dotlenia skórę. Jest ona sercem BODY REFINING SERUM i BODY LIFTING TREATMENT jako wyjątkowe, rewolucyjne, opatentowane na całym świecie współdziałanie molekuł dostarczanych przez naturę. W jej składzie znajdują się:

 • Enzymy o działaniu keratolicznym, biotechnologiczne molekuły, regenerujące skórę poprzez usunięcie korneocytów, które sprawiają, że skóra jest gruba, szara i zmęczona. Sprzyjają doskonałemu wchłanianiu przez skórę składników aktywnych i gwarantują lepszą strukturę płaszcza lipidowego.
 • Cytokiny to molekuły będące kluczem do samoregulacji na poziomie komórkowym, są peptydowymi ?posłańcami? niektórych komórek (białe krwinki, komórki układu immunologicznego). Oddziałują na receptory innych komórek, aby pobudzić wiele procesów życiowych, w tym regenerację komórek. Cytokiny zawarte w produktach EISENBERG są wyciągami pochodzącymi z mleka. To wyselekcjonowane polipeptydy (grupa aminokwasów) o uregulowanej i sprawdzalnej aktywności biologicznej.
 • Biostymuliny to wyciągi z młodych pędów buka, dotleniają komórki, są więc dla nich źródłem energii, i pobudzają syntezę kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu tonizują i ujędrniają.

BODY REFINING SERUM to błyskawicznie wchłaniające się żelowe lekkie serum, stosowane przed zwyczajową pielęgnacją do ciała, dzień po dniu działa w głębi, skutecznie modelując strefy, gdzie występuje kumulacja tłuszczu lub cellulit. Zawiera m.in.:

 • Kakaowiec właściwy wygładza i wyrównuje powierzchnię skóry ograniczając kumulację tłuszczu i stymulując eliminację nadmiernej tkanki tłuszczowej poprzez lipolizę.
 • Kofeina wpływa na redukcję objętości komórek tłuszczowych i hamuje proces powstania nowych, jednocześnie pobudzając proces lipolizy.
 • Przewiercień (Bupleurum Chinese) działa przeciwzapalnie i przeciwutleniająco.
 • Koenzym A przyspiesza proces spalania kwasów tłuszczowych i ich eliminację.
 • cAMP (Cykliczny Adenozynomonofosforan) to wtórny przekaźnik, aktywator lipazy triacylogliceroli, enzym katalizujący lipolizę.
 • ATP (Adenozynotrójfosforan) to silne źródło energetyczne. ATP częściowo dostarcza cząsteczek cAMP niezbędnych w procesie lipolizy.

BODY LIFTING TREATMENT to lekka i delikatna, a jednocześnie bogata pielęgnacja regeneracyjna w kremie, która pobudza witalność komórkową, wzmacnia elastyczność skóry i wyraźnie redukuje rozstępy. Terapia anti-age dla całego ciała idealna do codziennej pielęgnacji lub intensywnej kuracji, zawiera:

 • Wyciąg z chlorelli ta jednokomórkowa mikroalga, wykazuje właściwości chroniące kolagen i elastynę od degradacji oraz stymulujące produkcję protein w zespoleniu skóry właściwej z naskórkiem, jak również syntezę kolagenu i lamininy skóry właściwej.
 • Witamina E wygładza, nawilża, redukuje zmarszczki, działa przeciwzapalnie i neutralizuje wolne rodniki.
 • Witamina C to silny i skuteczny antyoksydant zwalczający wolne rodniki. Ponadto pobudza syntezę ceramidów wchodzących w skład warstw lipidowych naskórka, odbudowuje uszkodzone komórki, rozświetla cerę i wzmacnia ściany naczyń włosowatych.

Leave A Reply

Your email address will not be published.