(P)obudź do życia swoją skórę

0
Zadbana skóra to namacalna odsłona urody, za którą często skrywa prawdziwe wewnętrzne piękno. Dlatego warto dbać o siebie i bliskich holistycznie. I o ciało, i o ducha. Może w tym pomóc marka AMVI Cosmetics, która zaprasza do świata #amvilovelife już dziś i pokazuje, że piękno ma wiele odsłon, a zadbana skóra to tylko (i aż!) jedna z nich.

Marka AMVI Cosmetics wie, że piękno to nie tylko uroda. To także, a może przede wszystkim, poczucie własnej wartości, umiejętność dostrzegania tego, co ważne, empatia, uczucie przynależności. I symbolem tego wszystkiego jest #amvibijou, srebrny naszyjnik Love Life z elementem listka z logo marki i różowym kryształem Swarovskiego. Osoba, która go nosi to część rodziny AMVI, ludzi, dla których idea pomagania, okazywanie solidarności i wsparcia to nie tylko puste słowa, ale ważne gesty. To zdecydowanie więcej niż po prostu błyskotka, choć wręczona (nie tylko) w ramach wielkanocnego upominku niewątpliwie będzie zdobić dekolt jej posiadaczki.

Cena: 149,00 zł

Dbać o ciało należy codziennie, bez wymówek! A kluczem do zewnętrznego piękna jest systematyczna pielęgnacja. Dlatego oferta AMVI Cosmetics to przede wszystkim najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała zamknięte w przepięknych, kobiecych opakowaniach, które same w sobie wyglądają jak drogocenne dary.

Tylko odpowiednio oczyszczona skóra jest gotowa na przyjęcie składników aktywnych z kosmetyków do pielęgnacji. I tu kładziemy nacisk na słowo odpowiednio, ponieważ skóra skórze nierówna i ta na twarzy ma inne potrzeby i wymagania, niż ta na reszcie ciała. Doskonale wie o tym marka AMVI Cosmetics i dlatego w swoim portfolio ma dwa różne peelingi.

Rewitalizujący peeling do twarzy AMVI Cosmetics został stworzony na bazie łupin z orzecha włoskiego, które skutecznie złuszczają martwe komórki naskórka nie wywołując podrażnień. Zawarta w peelingu czerwona alga koralowa wspiera równowagę lipidową skóry sprawiając, że staje się ona elastyczna oraz pobudza naskórek do odbudowy, a zielona glinka dodatkowo odżywia, działa ściągająco, odkażająco i oczyszczająco, zmniejszając widoczność porów. Do tego dochodzi węgiel aktywny usuwający zanieczyszczenia i szkodliwe dla skóry substancje oraz złuszczający martwe komórki naskórka, a także aloes o właściwościach nawilżających, regenerujących, kojących i łagodzących podrażnienia.

Cena: 37,99 zł

Kwiatowy peeling do ciała z olejami AMVI Cosmetics to naturalny, nasycony olejami peeling cukrowy o pięknym kobiecym zapachu świeżych kwiatów, który ukoi zmysły i wprowadzi w dobry nastrój. Delikatne kryształki cukru masują i skutecznie usuwają martwe komórki naskórka, a zawarte w nim naturalne oleje tworzące Kompleks Vitaoils Plus wnikają w głąb skóry odżywiając ją i wygładzając. Obecne w składzie masło Shea skutecznie odżywia i regeneruje skórę, pozostawiając na jej powierzchni ochronny płaszcz lipidowy, olej arganowy wpływa na odpowiednie jej nawodnienie, odżywienie oraz zwiększenie elastyczności, a olej macadamia zmiękcza i wygładza naskórek, nadając skórze jedwabistą gładkość.

Cena: 38,99 zł

Piękno ma wiele odsłon i dlatego marka AMVI Cosmetics chce towarzyszyć kobietom nie tylko w pielęgnacji skóry. Wie, że kluczem jest podejście holistyczne, stąd zdecydowała się na podjęcie działań na rzecz zdrowia kobiet. W efekcie narodziła się współpraca z Fundacją RaknRoll a AMVI Cosmetics stało się jedyną polską marką kosmetyczną, która przeznacza 1% z przychodu z każdego sprzedanego kosmetyku na wsparcie chorych na raka piersi. Pielęgnujesz Pomagasz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.