W świecie urody, mody i showbiznesu...

Jakie zwierzę drzemie w Twoim mężczyźnie? Obudź je tej wiosny!

0 0
Coraz bliżej wiosna i czas zbudzić się z zimowego snu. To doskonały moment, by sprawdzić, jakie zwierzę drzemie w Twoim mężczyźnie i wyrwać je z zimowego letargu! Nieujarzmiony tygrys, niezależny wilk, a może odważny niedźwiedź? Jedno jest pewne: #dzikiznatury potrzebuje ożywienia i energizującej pielęgnacji na wiosnę. Skuteczne pobudzenie po zimowym śnie zapewnią kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji twarzy, ciała i włosów marki Natura Siberica Men.

Linia kosmetyków z dzikiej Syberii adresowana do mężczyzn wykazuje działanie energizujące i budzi w mężczyznach dzikość i pozwala odkryć ich wewnętrzne zwierzę. Specjalnie wyselekcjonowane formuły na bazie syberyjskich roślin pomagają regenerować, odmładzać, tonizować i koić męską skórę. Taka pielęgnacja sprawdzi się po zimie, kiedy również męska skóra jest uśpiona. Dodatkowo kosmetyki chronią ją przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak stres, zmęczenie czy zanieczyszczenie środowiska, a także wyraźnie poprawiają kondycję włosów. Pobudzające działanie produktów podkreślają również zwierzęta mocy, które znajdziemy na opakowaniach.

Jeśli Twój mężczyzna odważnie sięga po to, czego pragnie, to być może drzemie w nim nieujarzmiony i nieustraszony Tygrys! To zwierzę symbolizuje również siłę, a także przywołuje na myśl siłę przebicia, natchnienie, siłę twórczą i bunt. To również niezależność i wolność. Tygrys w pielęgnacji ceni wielozadaniowość i efekt pobudzenia. W jego przypadku na pewno sprawdzi się Szampon energetyzujący do włosów i ciała Wściekłość tygrysa. Kosmetyk doskonale odświeża, wzmacnia, nawilża i odżywia włosy. Równocześnie energetyzuje ciało.

Jeśli drugie imię Twojego mężczyzny to wolność, to znaczy, że dzieli naturę z Wilkiem! Wilk to także symbol niezależności poglądów, który inspiruje do wyboru własnej drogi. To też męska energia i mądrość. Jego pielęgnacyjny niezbędnik to tonizujący krem do twarzy Siła wilka. Kosmetyk ujędrnia skórę i chroni ją przed skutkami stresu oraz działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Intensywnie nawilża, poprawia elastyczność skóry i odświeża, dostarczając energii na cały dzień.

Odwaga w działaniu charakteryzuje Niedźwiedzia. Pod tym zwierzęciem kryje się także męską siła i krzepkość, a także przypomnienie o smakowaniu życia. W tym przypadku w pielęgnacji sprawdzi się pobudzający żel do mycia twarzy Uścisk Niedźwiedzia, który oczyszcza skórę i daje uczucie niezwykłej świeżości niczym silny syberyjski wiatr wiejący przez tajgę. Żel zawiera wyciągi z syberyjskich ziół i rośliny, które w celu przetrwania ekstremalnych warunków syntetyzują ochronne składniki aktywne o niezwykłej mocy rewitalizacji.

Wegańskość produktów marki potwierdzają certyfikat Vegan. Dostępne są wyłącznie w Drogeriach Rossmann stacjonarnych i online.

Leave A Reply

Your email address will not be published.