Po pierwsze: nawilżanie!

0
Nawilżenie, odżywienie, regeneracja. Tego potrzebuje każda skóra bez względu na porę roku. Dlatego odpowiednio dobrany krem do twarzy jest najlepszym sprzymierzeńcem w trosce o piękną i zadbaną cerę. Z wszystkimi trzema zadaniami doskonale poradzi sobie Krem intensywnie nawilżający do twarzy AMVI Cosmetics, który zawiera hialuronian sodu oraz wyciąg z grejpfruta.

Krem intensywnie nawilżający do twarzy AMVI Cosmetics to wyrównujący koloryt skóry kosmetyk o subtelnej, naturalnej konsystencji. Ten lekki krem sprawia, że naskórek jest natychmiast odświeżony i odzyskuje młodzieńczy blask. Bogata formuła na bazie składników pochodzenia naturalnego działa jak nawadniająca fala, dając efekt promiennej cery.

Aktywne składniki w formule kremu to:

  • Ekstrakt z grejpfruta, przywraca skórze naturalny blask i odświeża dając uczucie komfortu.
  • Alga tęczowa rozjaśniająca plamy pigmentowe, ujednolicająca kolor, a także wspomagająca wytwarzanie melaniny.
  • Bioferment z alg o właściwościach nawilżających i poprawiających elastyczność naskórka oraz tworzący film ochronny na skórze.
  • Hialuronian sodu, który zapewnia długotrwałe i wielopoziomowe nawilżenie.

Cena: 52,99 zł

Marka AMVI Cosmetics chce towarzyszyć kobietom nie tylko w pielęgnacji skóry. Wie, że kluczem jest podejście holistyczne, stąd zdecydowała się na podjęcie działań na rzecz zdrowia kobiet. W efekcie narodziła się współpraca z Fundacją Rak?n?Roll a AMVI Cosmetics stało się jedyną polską marką kosmetyczną, która przeznacza 1% z przychodu z każdego sprzedanego kosmetyku na wsparcie chorych na raka piersi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.