Nowe maskary polskiej marki Vollaré

0
Marka Vollaré Cosmetics należy do multibrandowej firmy Verona Products Professional, specjalizującej się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów oraz makijażu. Pasja do opracowywania unikalnych receptur i baczne śledzenie najnowszych trendów sprawiło, że marka jest znana i lubiana w ponad 60 krajach na całym świecie. Kosmetyki, tak samo jak starannie wyselekcjonowane surowce i składniki do ich tworzenia, poddawane są szczegółowym kontrolom w laboratorium Verona Products Professional.

Uwodzicielskie spojrzenie spod długich, gęstych i maksymalnie pogrubionych rzęs na trzy różne sposoby, czyli mascary Vollaré Cosmetics w trzech przebojowych odsłonach. Pink is a woman sprawi, że rzęsy wydłużą się, dając efekt wachlarza. Blue Monday nie bez powodu nosi nazwę najbardziej depresyjnego dnia w roku. To nawiązanie do wodoodpornych właściwości tuszu, dzięki którym nie rozmaże się nawet w ekstremalnych warunkach! Drama Queen to uosobienie obfitości, zapewniające efekt kolosalnego pogrubienia rzęs, okraszonego nutką dramaturgii.

Podkręć wydłuż i pogrub swoje rzęsy, nadając im wyrazistej czerni. Naturalna formuła z pięcioma olejami w składzie nawilży oraz odżywi Twoje włoski od nasady aż po same końce.

Cena: 24,99 zł/ 12 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.