W świecie urody, mody i showbiznesu...

Zdrowie rozpoczyna się w komórce

0 0

Marka Lr Health&Beauty wprowadziła na rynek 3 nowe produkty dla prawidłowego zdrowia i funkcjonowania komórek LR LIFETAKT Cell Essence.

Co to za produkty i jaki mają wpływ na funkcjonowanie organizmu?

Nasze komórki narażone są na wiele obciążeń, takich jak stres, niezdrowe odżywianie, brak ruchu czy wpływ środowiska. Każda z tych komórek spełnia wiele ważnych dla życia funkcji i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania całego ludzkiego organizmu. Im lepsza jest ?kondycja? naszych komórek, tym lepiej pracuje nasz układ odpornościowy i tym lepsza jest sprawność i wydajność organizmu. Dla wsparcia optymalnych procesów wewnątrzkomórkowych, LR łączy składniki odżywcze o naukowo potwierdzonym działaniu z wybranymi produktami zaliczanymi do super żywności.


LR LIFETAKT CELL ESSENCE FOOD dostarcza komórkom ważnych, podstawowych składników odżywczych oraz chroni przed stresem oksydacyjnym. Stanowi podstawę zdrowia naszych komórek. Dzięki składnikom w nim zawartych, takich jak moringa, acerola, wysokiej jakości ekstrakty z warzyw i owoców oraz wielu witamin, minerałów i enzymów możemy optymalnie rozpocząć dzień! Zaleca się stosować rano, rozpuszczając 2 łyżeczki proszku w 100ml wody w trakcie porannego posiłku.

Cena: 249,00 zł
Zawartość opakowania: 180g/30 porcji po 6g proszku

LR LIFETAKT CELL ESSENCE ENERGY wspiera komórki w jednym z ich najważniejszych zadań: produkcji i przemiany energii. Połączenie super żywności, spiruliny, chlorelli, guarany oraz wielu witamin
i minerałów zapewniają utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszają uczucie zmęczenia i znużenia. Zaleca się spożycie w południe rozpuszczając 1 łyżeczkę proszku w 100ml wody.

Cena: 139,00 zł

Zawartość opakowania: 102g/ 30 porcji po 3,4g proszku
Dzięki podziałowi komórek nasz organizm stale się odnawia i zachowuje witalność oraz sprawność.


LR LIFETAKT CELL ESSENCE REGENERATION wspiera naturalne procesy regeneracji i podziału komórek, a także powielania informacji genetycznej DNA. Połączenie witamin i minerałów, wyselekcjonowanej superżywności,
a także ekstraktu z kurkumy zapewnia maksymalną skuteczność działania. Zaleca się stosować w godzinach wieczornych rozpuszczając 1,5 łyżki proszku w 100ml wody.

Cena: 139,00 zł
Zawartość opakowania: 141g/ 30 porcji po 4,7g proszku Wszystkie trzy produkty są wegańskie i nie zawierają laktozy i glutenu

Leave A Reply

Your email address will not be published.