W świecie urody, mody i showbiznesu...

Domowe SPA dla dwojga

0 3
Spa we dwoje, w domowym zaciszu będzie świetnym pomysłem na prezent z okazji zbliżających się Walentynek i wspaniałym sposobem na relaks. Marka Tutti Frutti przedstawia receptę na niezapomniany wieczór we dwoje. Zamknięte w każdym kosmetyku składniki aktywne w postaci owocowych olejków, witamin i naturalnych drobinek, zadbają o skórę, a zniewalające aromaty rozpieszczą Wasze zmysły.

Marka Tutti Frutti przedstawia owocowe linie kosmetyków do kąpieli i pielęgnacji ciała. Charakterna Wiśnia&Porzeczka, a może zniewalająca Malina&Jeżyna? Zdecyduj, które zaprosisz do swojego domowego Spa.

Najpierw złuszczanie naskórka i kąpiel. Usuwanie martwych komórek to podstawa. Wykorzystaj regenerujący cukrowy peeling Wiśnia&Porzeczka lub odżywczy Malina&Jeżyna i przygotuj się na słodką przyjemność, której towarzyszą cudowne aromaty. Witamina A, E, F oraz naturalne olejki stanowiące skarbnicę substancji odżywczych, zmaksymalizują efekt odmłodzenia i przygotują skórę na dalsze rytuały pielęgnacyjne. Czas na kąpiel. Ciepła woda, piękne zapachy, doskonałe kosmetyki to prawdziwa uczta dla ciała i zmysłów. Olejek do kąpieli i pod prysznic Wiśnia&Porzeczka to europejsko-orientalne pomieszanie owocowych wrażeń.

Olejek Malina&Jeżyna to dziki prysznic młodości! W każdym z nich zawarte są drogocenne składniki oraz witaminy. Ostatni już etap pielęgnacji to naturalnie masło do ciała. Do wyboru mamy regenerujące masło Wiśnia&Porzeczka lub odżywcze Malina&Jeżyna. Sprawią, że skóra będzie pachnieć niczym owocowy sad. Ich bogaty skład i intensywny zapach sprawiają, że odżywcza terapia staje się pełnym przyjemności, kojącym rytuałem.

  • Peeling cukrowy: 17,00 zł / 300 ml
  • Peeling cukrowy mini: 5,50 zł / 100 ml
  • Olejek do kąpieli i pod prysznic: 14,50 zł/ 425 ml
  • Masło do ciała: 14,00 zł / 200 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.