W świecie urody, mody i showbiznesu...

Balsamy o smaku apetycznych deserów

0 1
Balsamy deserowe marki Laura Conti chronią usta przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, odżywiają, ujędrniają i koją stany zapalne. Ich stosowanie jest bardzo przyjemne, ponieważ smakują jak pyszne desery. Balsamy mogą uzależniać, na szczęście można stosować je bez umiaru.

LAURA CONTI deserowy balsam do ust Guma do Żucia

Balsam Guma do Żucia chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak wiatr, mróz, słońce. Skutecznie odżywia, uelastycznia, koi stany zapalne. Utrzymuje usta w bardzo dobrej kondycji, zapobiegając wysuszeniu naskórka i jego pierzchnięciu. Formuła balsamu składa się z cennego mleczka bawełnianego oraz oleju z awokado z dodatkiem apetycznego aromatu owocowej gumy do żucia.

LAURA CONTI deserowy balsam do ust Panna Cotta

Balsam Panna Cotta charakteryzuje się silnymi właściwościami ochronno-odżywczymi. Chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak wiatr, mróz, słońce. Wspaniale odżywia, uelastycznia, koi stany zapalne. Utrzymuje usta w bardzo dobrej kondycji, zapobiegając wysuszeniu naskórka i jego pierzchnięciu. Formuła balsamu jest bogata w cenne mleczko bawełniane oraz olej z awokado. Balsam jest pełen apetycznego aromatu włoskiego deseru Panna Cotta.

LAURA CONTI deserowy balsam do ust Mleczna Czekolada

Balsam Mleczna Czekolada chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak wiatr, mróz, słońce. Odżywia, uelastycznia, koi stany zapalne. Utrzymuje usta w bardzo dobrej kondycji, zapobiegając wysuszeniu naskórka i jego pierzchnięciu. Formuła balsamu jest bogata w cenne mleczko bawełniane oraz olej z awokado. Balsam pachnie i smakuje jak najlepszej jakości mleczna czekolada.

LAURA CONTI deserowy balsam do ust Cola Zero

Balsam Cola Zero charakteryzuje się właściwościami ochronno-odżywczymi. Chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak wiatr, mróz i słońce. Wspaniale odżywia, uelastycznia oraz koi stany zapalne. Utrzymuje usta w bardzo dobrej kondycji, zapobiegając wysuszeniu naskórka i jego pierzchnięciu. Formuła balsamu jest bogata w cenne mleczko bawełniane oraz olej z awokado. Balsam jest pełen pysznego aromatu coli.

LAURA CONTI deserowy balsam do ust Mleczko kokosowe

Balsam Mleczko Kokosowe o silnych właściwościach ochronno-odżywczych. Chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak wiatr, mróz, słońce. Odżywia, uelastycznia, koi stany zapalne. Utrzymuje usta w bardzo dobrej kondycji, zapobiegając wysuszeniu naskórka i jego pierzchnięciu. Furmuła balsamu zawiera cenne mleczko bawełniane oraz olej z awokado, a także pyszny aromat mleczka kokosowego.

Cena: 4,34 zł/4,8 g

Leave A Reply

Your email address will not be published.