W świecie urody, mody i showbiznesu...

Radykalne wzmocnienie włosów

0 0
Każdy z nas wie, że zdrowy tryb życia wpływa na dobrą formę fizyczną oraz na nasz wygląd. Niestety w ciągu każdego dnia oddziałuje na nas wiele czynników, które negatywnie działają na? włosy. Przewlekły stres, dieta uboga w mikroelementy, zanieczyszczenia środowiska. To tylko kilka przyczyn, przez które nasze włosy mogą stracić blask, stać się łamliwe i zacząć wypadać. Aby ograniczyć niepożądane efekty, należy się wysypiać, uzupełniać dietę w witaminy i minerały, ruszać się oraz zwrócić uwagę na stosowanie odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych do swoich kosmyków.

Marka Radical przedstawia specjalistyczne produkty z serii wzmacniającej do włosów osłabionych i wypadających ze skrzypem polnym. To właśnie jemu zawdzięczają swoją skuteczność. Zawiera on bardzo duże ilości krzemu, który stanowi materiał budulcowy dla struktur włosowych. Już teraz poznaj wzmacniającą serię kosmetyków od Radical.

Szampon wzmacniający

Skutecznie zmniejsza wypadanie włosów. Gwarantuje potrójną siłę działania: wzmacnia włosy, regeneruje ich strukturę i zmniejsza łamliwość. Spektakularne działania zawdzięcza bogatej formule opartej na skoncentrowanych składnikach, takich jak: arginina, która zapewnia bardziej intensywny i szybszy wzrost włosów, ekstrakt ze skrzypu oraz prowitaminę B5, nawilżającą i regenerującą włosy.

Cena: 13,00 zł/ 400 ml

Mgiełka wzmacniająca do włosów

Posiada lekką konsystencję i zapewnia łatwe rozczesywanie. W swej formule oprócz argininy, prowitaminy B5 i ekstraktu ze skrzypu polnego zawiera również keratynę, która odpowiada za przywrócenie im miękkości, puszystości i blasku oraz ułatwia rozczesywanie. Wystarczy spryskać mgiełką suche lub wilgotne włosy. Nie spłukiwać.

Cena: 12 zł/ 200 ml

Odżywka wzmacniająca

Wyjątkowo skuteczny preparat do włosów zniszczonych i wypadających, wymagających intensywnego odżywienia i wzmocnienia. Stają się one zdrowe, mocne, dogłębnie odżywione, pełne energii, witalności i blasku. To właśnie zawarta dodatkowo kofeina poprawia kondycję włosów i stymuluje ich wzrost. Odżywkę należy rozpylić u nasady włosów i wmasować w skórę głowy, bez spłukiwania.

Cena: 16,50 zł/ 100 ml

Serum wzmacniająco-regenerujące

Zawiera stężenie składników aktywnych, które działają intensywniej niż odżywka, mocno skoncentrowane, a zarazem lekkie dla skutecznej pielęgnacji włosów. Olej rycynowy poprawia sprężystość włosów i zwiększa odporność na uszkodzenia. Serum należy nanieść na umyte włosy, pozostawić na 2-3 minuty, a następnie spłukać wodą. Dzięki kosmetykowi, grubość i objętość włosów zostaje przywrócona.

Cena: 13,50 zł/ 100 ml

Kuracja wzmacniająca w ampułkach

Posiada potrójną siłę działania. Wyraźnie wzmacnia włosy i skutecznie zmniejsza ich wypadanie oraz stymuluje ich wzrost, przywracając pożądaną grubość i objętość. Biokompleks kotwiczący włosy PROHAIR BOOSTER, doskonale odżywia i przedłuża cykl życia, spowalniając ich starzenie. Z kolei trichogen silnie aktywizuje włosy do wzrostu, widocznie zagęszczając fryzurę. Zawartość ampułki wystarczy nanieść na skórę głowy i wmasować. Pozostawić bez spłukiwania.

Cena: 37 zł/ 15×5 ml

Trychologiczny peeling do skóry głowy

To prawdziwy przełom w walce z wypadaniem włosów. Kwasy AHA i papaina dogłębnie oczyszczają skórę głowy, skutecznie usuwają martwy naskórek, zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków. Arginina i ekstrakt ze skrzypu polnego wyraźnie wzmacniają włosy i zmniejszają ich wypadanie. Natomiast prowitamina B5mocznik zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia skóry głowy, zapobiegają przesuszeniu i łagodzą podrażnienia.

Cena: 16,00 zł/ 75 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.