Ekstremalna ochrona i wzmocnienie włosów

0
Farbowanie, tonowanie, rozjaśnianie, trwała ondulacja, chemiczne prostowanie? Jeśli Twoje włosy są zniszczone zarówno zabiegami fryzjerskimi, jak i negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, z pomocą profesjonalnych kosmetyków STAPIZ z linii DEEP_PLEX HAIR SYSTEM możesz dodać im siły od wewnątrz, zapewniając ekstremalną ochronę, wzmocnienie i blask.

DEEP_PLEX HAIR SYSTEM to niezawodna, innowacyjna technologia deepbond opracowana w laboratorium STAPIZ, potwierdzona licznymi testami, która chroni i odbudowywuje moc wia?zan? we wło?knach włoso?w dzięki zastosowaniu multifunkcyjnych składników pochodzenia naturalnego:

  • Unikalny kopolimer wnika w głąb włosa, dając mu siły od wewnątrz.
  • Oligomer, uzyskany z połączenia kwasu organicznego i uwodornionego oleju rycynowego, wspomaga uszczelnienie łusek włosa tworząc gładki, lśniący film.
  • Masło Shea, bogate m.in. w nasycone i nienasycone kwasy tłuszczowe, prowitaminę A, witaminę E, naturalny filtr UV i naturalną allantoinę, która skutecznie chroni włosy przed działaniem negatywnych czynników zewnętrznych, tj. wiatr, mróz oraz przed szkodliwym działaniem zabiegów fryzjerskich.
  • Olej ze słodkich migdało?w (naturalny emolient) zmiękcza, wygładza i działa nawilżająco na włosy.

DEEP_PLEX HAIR SYSTEM to 4 profesjonalne kosmetyki do włosów:

  • N°1 STYMULATOR WIĄZAŃ
  • N°2 WZMACNIACZ WIĄZAŃ
  • N°3 STABILIZATOR WIĄZAŃ
  • N°4 SZAMPON STABILIZUJĄCY

Zabieg DEEP_PLEX HAIR SYSTEM N°1 i N°2 wykonywany jest tylko w salonie fryzjerskim:

N°1 STYMULATOR WIĄZAŃ wnika w głąb włosa, dodając mu siły od wewnątrz i tworzy ochronny film, który wzmacnia istniejące wiązania we włóknach włosów. N°1 dodawany jest przez fryzjera do mieszanki koloryzującej, rozjaśniającej lub prostującej w wyniku czego nie pozwala, aby agresywne składniki uszkodziły strukturę włosów.

N°2 WZMACNIACZ WIĄZAŃ stosowany jest przez fryzjera po DEEP_PLEX N°1. Jest to etap zamykający łuski włosa, który cementuje efekt odbudowy wiązan?, nadając im elastyczność, wytrzymałość, niepowtarzalny blask i ekstremalne wygładzenie.

Z kolei DEEP_PLEX HAIR SYSTEM N°3 i N°4 przeznaczony jest do stosowania w domu:

N°3 STABILIZATOR WIĄZAŃ pomaga zachować moc wiązań we włóknach włosów pomiędzy zabiegami chemicznymi przeprowadzanymi w salonie fryzjerskim. N°3 chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, osłaniając łuskę włosa. Dostarcza wspomagającą dawkę substancji aktywnych, które podtrzymują ochronną strukturę uzyskaną w salonie i pomaga zachować moc wiązań w włóknach włosów, które mogą zostać osłabione przez negatywne czynniki zewnętrzne (mróz, wiatr), jak i czynniki fizyczne (wysoka temperatura suszarki, prostownicy, lokówki) lub uszkodzenia mechaniczne. N°3 przeznaczony do stosowania w domu 2 razy w tygodniu po zabiegu przeprowadzonym w salonie fryzjerskim.

N°4 SZAMPON STABILIZUJĄCY dzięki zastosowaniu łagodnych środków myjących, delikatnie myje i pielęgnuje włosy oraz skórę głowy. Nie zawiera SLS oraz SLES. Dedykowany jest zarówno do zastosowania w salonie fryzjerskim po przeprowadzonym zabiegu chemicznym z użyciem DEEP_PLEX, jak i do codziennej pielęgnacji w domu.

N°4 SZAMPON STABILIZUJĄCY dzięki zastosowaniu łagodnych środków myjących, delikatnie myje i pielęgnuje włosy oraz skórę głowy. Nie zawiera SLS oraz SLES. Dedykowany jest zarówno do zastosowania w salonie fryzjerskim po przeprowadzonym zabiegu chemicznym z użyciem DEEP_PLEX, jak i do codziennej pielęgnacji w domu.

Formuła SZAMPONU STABILIZUJĄCEGO DEEP_PLEX HAIR SYSTEM o neutralnym pH, bazuje na delikatnych substancjach myjących, które zostały dobrane tak, aby dokładnie oczyścić włosy i skórę głowy, jednocześnie nie naruszając uzyskanego rezultatu. Dodatkowo zawarte w szamponie składniki aktywne stabilizują efekt zabiegu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.