PURE BEAUTY BOX

0

PURE BEAUTY daje możliwość odkrywania nowych produktów kosmetycznych, które do tej pory nie były dostępne w szerokiej dystrybucji. W boxie, poza znanymi i docenianymi bestsellerami, znajdą się kosmetyki niszowych, profesjonalnych, a także naturalnych marek kosmetycznych. Zaletą zamawiania PURE BEAUTY BOX jest możliwość przetestowania produktów, a także poznawanie nowinek z rynku beauty.

Wyjątkowa zawartość PURE BEAUTY BOX

Każda edycja PURE BEAUTY będzie zawierać co najmniej 6 produktów z różnych kategorii ze świata beauty. W premierowym boxie znalazły się starannie dobrane marki kosmetyczne, które tworzą wyjątkowy zestaw produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Każda kobieta z pewnością się w nich zakocha. Poniżej znajduje się lista marek, tworzą zawartość listopadowego boxa:

– BANDI

BeeYes BeeVenom

– Biolage

– Kilian

– LOcittane

– MediHeal

– MELLI care

– Orientana

– Uriage

– Vita Liberata.

Dodatkowo dla pierwszych klientek PURE BEAUTY przygotowało prezent w postaci naturalnej pomadki marki Equlibra lub zestawu kosmetyków travel size od marki SoulTree. Wartość wszystkich  produktów w boxie kilkukrotnie przekracza jego cenę ? w edycji premierowej jest to minimalnie 340 pln.

Leave A Reply

Your email address will not be published.