W świecie urody, mody i showbiznesu...

Trendy w makijażu na Sylwestra 2020/2021

0 5
W tym roku zrezygnujmy ze spektakularnego makijażu wieczorowego. Skoncentrujmy się na naturalnym rozświetleniu cery i podkreśleniu ust. Do tego zmierzwiona fryzura o pełnej objętości. Jak przygotować się tegorocznego Sylwestra?

Glow na twarzy i ciele

W make-upie na tegoroczne przyjęcie noworoczne śmiało korzystamy z rozświetlacza. Nadajemy skórze blasku, aplikując go na kości policzkowe, pod łukiem brwiowym, wzdłuż pionowej linii nosa oraz brodę. Oko optycznie powiększmy, rozświetlając delikatnie wewnętrzne kąciki. Promienny wygląd całego makijażu uzyskamy, nakładając kosmetyk również na obojczyki, ramiona oraz zagłębienie pomiędzy piersiami. W przypadku makijażu ciała komfort aplikacji zapewni rozświetlacz w kremie.

Focus na usta

Wyraźne usta, w odważnym kolorze ? to one powinny zdominować Twój make-up. Krwista czerwień, róż, a może bordo z błyszczącymi drobinkami? Dobierając ulubiony odcień szminki, tym razem pamiętaj, by użyć także konturówki do ust, która uwydatni ich kontur. Aby Twój uśmiech był jeszcze piękniejszy, zadbaj o wybielenie zębów. Dodatkowo ustom nadasz pełniejszy wygląd, aplikując rozświetlacz nad łuk kupidyna.

Messy hair na głowie

Makijaż dopełnij, nakładając na powieki cienie w kolorze nude i podkreślając rzęsy czarną maskarą. Jeżeli chodzi o fryzurę, zdecyduj się na taką, która zapewni Ci maksymalną swobodę ruchów. Zdecydowane TAK mówimy wszelkim formom bałaganu na głowie. Kontrolowany nieład największe wrażenie robi na rozpuszczonych włosach, niezależne od ich długości. Do uzyskania zmierzwionej fryzury przyda Ci się puder albo teksturyzujący, które dodadzą objętości, oraz lakier dla utrwalenia.

Leave A Reply

Your email address will not be published.