Oczyszczaj i złuszczaj z rewitalizującym peelingiem do twarzy od AMVI Cosmetics

0
Nic tak pozytywnie nie wpływa na promienny wygląd skóry, jak złuszczanie naskórka. A do tego najlepiej wybrać peeling, który nie tylko skutecznie usunie zanieczyszczenia i odblokuje pory, ale także zwiększy wchłanianie substancji aktywnych przez skórę. Tak działa wielozadaniowy Rewitalizujący peeling do twarzy od AMVI Cosmetics.

Cykl życia skóry trwa miesiąc, a dokładnie 28 dni. Tyle czasu potrzeba jej (jeśli cykl ten nie zostanie zaburzony) by w pełni się odnowić. Taka naturalna autoregeneracja może jednak czasami nie wystarczyć. Stres, zanieczyszczone powietrze, nagłe zmiany temperatury, nieprawidłowy demakijaż wpływają na to, czy skóra da radę sama wystarczająco się złuszczyć. Dlatego warto jej pomóc i sięgnąć po produkt o działaniu oczyszczającym i peelingującym. Regularnie stosowany Rewitalizujący peeling do twarzy od AMVI Cosmetics pozwoli złuszczyć martwe komórki naskórka i pobudzić mikrokrążenie, aby skóra odzyskała utraconą gładkość i młodzieńczy blask.

Rewitalizujący peeling do twarzy AMVI Cosmetics został stworzony na bazie łupin z orzecha włoskiego. Wybór padł na ten rodzaj peelingujących drobinek, ponieważ skutecznie złuszczają one martwe komórki naskórka nie wywołując podrażnień. Odblokowane i oczyszczone pory umożliwiają zaś lepsze wchłanianie kosmetyków, czyniąc z peelingu idealny zabieg przygotowujący do następnych etapów pielęgnacji.

W Rewitalizującym peelingu do twarzy (do każdego rodzaju skóry z wyjątkiem cery trądzikowej) zawarto ponad 95% składników pochodzenia naturalnego, w tym:

  • czerwoną algę koralową, która pobudza naskórek do odbudowy oraz wspiera równowagę lipidową skóry, sprawiając, że wydaje się elastyczna,
  • zieloną glinkę dodatkowo odżywiającą, działającą ściągająco, odkażająco i oczyszczająco, a także zmniejszającą widoczność porów,
  • węgiel aktywny usuwający zanieczyszczenia i szkodliwe dla skóry substancje oraz złuszczający martwe komórki naskórka,
  • aloes o właściwościach nawilżających, regenerujących, kojących oraz łagodzących podrażnienia i zaczerwienienia.

Formuła Rewitalizującego peelingu do twarzy AMVI Cosmetics oparta została na skutecznych, ale delikatnych składnikach aktywnych. W efekcie stosowanie jednego produktu daje aż pięć korzystnych dla skóry efektów:

  • oczyszczenie,
  • złuszczenie martwych komórek naskórka,
  • pobudzenie naskórka do odbudowy,
  • zmniejszenie widoczności porów,
  • nawilżenie.

Piękno ma wiele odsłon, dlatego marka AMVI Cosmetics chce towarzyszyć kobietom nie tylko w pielęgnacji skóry. Wie, że kluczem jest podejście holistyczne, stąd zdecydowała się na podjęcie działań na rzecz zdrowia kobiet. W efekcie narodziła się współpraca z Fundacją Rak?n?Roll a AMVI Cosmetics stało się jedyną polską marką kosmetyczną, która przeznacza 1 % z przychodu z każdego sprzedanego kosmetyku na wsparcie chorych na raka piersi. Pielęgnujesz ? Pomagasz. Po prostu!

Sugerowana cena 37,99 zł/50 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.