Luksusowe ujędrnienie

0
Ujędrnienie i przywrócenie gęstości skórze. Nasz numer jeden, powinien zadbać o odnowę uszkodzonych komórek DNA. Każdej z nas zależy na jak najdłuższym zachowaniu młodego i zdrowego wyglądu. Żeby zapobiec skutkom starzenia się, należy wybrać krem, który wspomoże odbudowę i regenerację komórek skóry.

Roxisomes to 8-oksoguanino-glikozylaza1 (OGG-1), pozyskiwana z rzodkiewnika pospolitego. To mała roślina kwitnąca na terenach Azji, Europy i Afryki. Badania kliniczne wykazały, że OGG1 rozpoznaje uszkodzenia DNA i skraca czas naprawy jądra komórki z 24 do zaledwie 2 godzin. Ciężko się kłócić z takimi wynikami!

Nasza skóra codziennie wystawiana jest na działanie promieniowania UV. Powszechnie wiadomo, że ekspozycja na słońce przyspiesza starzenie się skóry. Ultrasomes to biotechnologicznie pozyskana mieszanina enzymów z rodzaju endonukleaz ? naprawiają uszkodzenia DNA spowodowane promieniowaniem UV. Otrzymywane z naturalnie występujących bakterii Micrococcus luteus. Ułatwiają naturalną odnowę DNA, przyspieszając proces aż 4-krotnie. Kolejny zwycięzca w wyścigu o piękną skórę.

Zanieczyszczenia powietrza, spaliny i dwutlenek węgla w powietrzu przedostają się do naszej skóry, sprawiając, że staje się matowa i szara, nadając jej niezdrowego wyglądu. Dodatkowo zanieczyszczenia potrafią powodować stany zapalne na skórze, w skutek czego pojawić się może trądzik. Witaminy E i A zapewniają ochronę antyoksydacyjną, zwalczając uszkodzenia spowodowane przez wolne rodniki, natomiast estry jojoby i olej szafranowy uzupełniają ubytki w naturalnej barierze lipidowej naskórka. Tego rodzaju wsparcie, ochroni skórę przed wszelkimi zanieczyszczeniami i pozwoli nam się cieszyć zdrowym wyglądem.

ZO Skin Health DAILY POWER DEFENSE 650 zł/ 50 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.