Słońce przez cały rok

0

Świadoma pielęgnacja to codzienna pielęgnacja. Każda pora roku różni się od siebie w kontekście dbania o urodę. Wiosną powinniśmy pamiętać o regeneracji skóry, w lecie o ochronie przeciwsłonecznej, jesienią przygotowujemy cerę na nadejście mrozów, a zimą zabiezpieczamy i odżywiamy.

Istnieją jednak czynniki, na które jesteśmy narażeni przez cały rok, np. promieniowanie UV. Jeśli wydaje ci się, że jego niebezpieczne oddziaływanie występuje tylko w upalne dni to, jesteś w błędzie. Latem promieniowanie UVB, które stanowi ok. 5% całego promieniowania UV, pozostawia na naszej skórze opaleniznę, ale też przy nadmiernej ekspozycji słonecznej może spowodować poparzenia. Uwaga! Ok. 95% promieniowania UV przypada na jego drugi rodzaj: UVA. Oddziałuje ono na naszą skórę przez cały rok i degraduje struktury głębokich warstw skóry.

Efektów tego procesu nie widać od razu, jednak jego konsekwencją jest przedwczesne starzenie tych części ciała, które są najczęściej eksponowane: twarz, szyja, dekolt, ręce. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę. Najczęściej o skórze w kontekście słońca myślimy podczas wakacji, a to nie wystarczy.

Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem to nie tylko konieczność nakładania filtra SPF. Potrzebujemy całorocznego, wielokierunkowego wsparcia dla naszej skóry. Jakich produktów używać? SUN FOR EVERYONE od ALKEMIE to odpowiedź, której szukasz. To inna niż wszystkie, nowatorska linia kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała. Łączy działanie preparatów przygotowujących do opalania, łagodzących, regenerujących po opalaniu, brązujących oraz rekonstruujących. Posiada moc hamowania negatywnych skutków nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV. To naturalna pielęgnacja ochronna z zastosowaniem innowacyjnego składnika Lys?SunTM ? chroni elastynę: wspomaga jej produkcję i rekonstrukcję włókien zniszczonych w przeszłości.

Kosmetyki linii SUN FOR EVERYONE zmniejszają ryzyko przebarwień. Pachną soczystym mango, które przywołuje wspomnienia letnich dni. W skład linii wchodzi 5 produktów:

  • Drop of Sunshine [Bogate masło regenerująco-brązujące do ciała],
  • Hello Sunshine [Rekonstruujący krem brązujący],
  • Hands up baby! [Rekonstruujący krem do dłoni],
  • My precious [Odżywczy peeling myjący do ciała],
  • Rise and shine [Odświeżający żel do mycia ciała i twarzy].

Dzięki nim zadbasz o siebie kompleksowo. Całoroczne wsparcie dla skóry i zachowanie opalenizny na dłużej? To możliwe dzięki kompleksom aktywnym najwyższej jakości, które zawsze znajdziesz w Alkemie.

Leave A Reply

Your email address will not be published.