Maska przeciw łamaniu się włosów Davines The Restless Circle

0

Rodzina masek Davines The Circle Chronicles powiększa się o propozycję dla kobiet, których włosy wykazują tendencję do łamania się. Bazujący na ekstrakcie z nasion chia produkt zabezpiecza strukturę włosów, ułatwia rozczesywanie i zapewnia elastyczność.

Produkt bazuje na ekstrakcie z nasion chia, źródle aminokwasów, antyoksydantów oraz minerałów (miedzi, cynku, żelaza). Zapobiega łamaniu się włosów, chroniąc ich strukturę przed uszkodzeniami mechanicznymi powodowanymi wsuwki, gumki czy opaski. Ułatwia rozczesywanie, zwiększa objętość i nadaje elastyczność włosom obciążonym. Maskę o niewidocznej konsystencji z powodzeniem można stosować o każdej porze dnia: przed siłownią, podczas gotowania lub spaceru . Zabieg pielęgnacyjny z The Restless Circle wpisuje się w codzienną rutynę.

Maskę nałożyć na suche włosy, pozwolić jej działać 15 minut, a następnie spłukać wodą i użyć szamponu. Aby zwiększyć siłę działania produktu, można go pozostawić na włosach na całą noc.

Davines The Restless Circle

  • Zapobiega łamaniu się włosów, chroniąc ich strukturę przed uszkodzeniami mechanicznymi powodowanymi przez akcesoria takie jak wsuwki, gumki czy opaski
  • Ułatwia rozczesywanie, zwiększa objętość i nadaje elastyczność włosom obciążonym przez aktywny tryb życia
  • Bogata w ekstrakt nasion chia, źródło aminokwasów, antyoksydantów oraz minerałów (miedzi, cynku, żelaza)
  • Pojemność: 50 ml
  • Sugerowana cena: 36 zł
  • Dostępność: salony fryzjerskie

Leave A Reply

Your email address will not be published.