Magia w kosmetykach

0

CALL IT MAGIC to seria kosmetyków, które mają ODCZAROWAĆ błędne koło przetłuszczania się cery i zrównoważyć ten proces na wielu poziomach jednocześnie. Jak? Poprzez kompleksową pielęgnację i wspomaganie skóry tłustej, mieszanej, skłonnej do błyszczenia, tworzenia się zaskórników i wyprysków.

callitmagic_cream

DON?T BE SH(Y)INY krem super-normalizujący

Pielęgnuje cerę problematyczną, trądzikową, skłonną do stanów zapalnych, z rozszerzonymi porami, przetłuszczającą się i mieszaną. Krem Don?t be sh(y)iny zawiera uderzeniową dawkę uzupełniających swoje działanie składników regulujących wydzielanie sebum, normalizujących oraz ochronnych i nawilżających.

Biomimetyczna-lamelarna formuła kremu zbliżona jest do budowy naskórka, pozwala to na maksymalizację działania kosmetyku, przy zachowaniu fizjologicznej równowagi i komfortu skóry.

Na dzień i na noc, 150 zł/50 ml

MAGIC MIXTURE Normalizujący booster przeciw niedoskonałościom

Wysoce skoncentrowany booster składników przywracających równowagę cerze tłustej, mieszanej, trądzikowej oraz z rozszerzonymi porami. Jego zadaniem jest skuteczna pielęgnacja skóry wytwarzającej nadmiar sebum, niezależnie od płci i wieku. Booster Magic Mixture to zestawienie najwyższej jakości składników o działaniu:

  • normalizującym,
  • antybakteryjnym,
  • antyoksydacyjnym,
  • nawilżającym.

Na dzień i na noc, 99 zł/30 ml

callitmagic_booster

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.