W świecie urody, mody i showbiznesu...

Intensywna regeneracja, odżywienie i rozświetlenie – Biały Krem Do Dłoni i Paznokci Eisenberg

0 0

 

Skóra dłoni jest niezwykle delikatna, a dodatkowo narażona na wiele szkodliwych czynników jak niesprzyjająca pogoda, detergenty czy zanieczyszczenia. Wpływ wszystkich tych czynników nie tylko oddziałuje na strukturę skóry dłoni i płytki paznokci, ale również na ich koloryt. Aby zapobiec tego typu zmianom należy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji. Creme Blanche pour les Mains et Ongles to aksamitny krem zapewniający nie tylko regenerację, odżywienie i rozświetlenie, ale również ochronę przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB.

WHITE HAND AND NAIL CREAM

CREME BLANCHE POUR LES MAINS & ONGLES EISENBERG – Bogaty krem ochronny SPF15, PA+++ do dłoni. Wyciąg z kwiatów Stokrotki Pospolitej i Witamina C gwarantują działanie przeciwstarzeniowe, antyoksydacyjne i rozjaśniające oraz zapobiegają powstawaniu przebarwień.

DODATKOWE SKŁADNIKI:
– Masło Karite – ma właściwości odbudowujące i regenerujące niezbędne w pielęgnacji zniszczonej i suchej skóry.
– Prowitamina B5 – poprawia nawilżenie skóry, dzięki czemu staje się ona miękka i bardziej elastyczna. Dodatkowo wykazuje działanie przeciwzapalne, pomaga leczyć drobne rany (skaleczenia, otarcia, pęcherze) i działa łagodząco.

WYCIĄG Z KWIATÓW STOKROTKI POSPOLITEJ:
Wyciąg z kwiatów Stokrotki Pospolitej składa się z cząsteczek naturalnie bioaktywnych, które wpływają na proces melanogenezy dzięki 3 ukierunkowanym właściwościom:
PRZED: Zapobiega reakcji łańcuchowej, która skutkuje pobudzeniem tyrozynazy, kluczowego enzymu uczestniczącego w procesie melanogenezy.
PODCZAS: Zmniejsza aktywność tyrozynazy z potwierdzonym efektem antyrodnikowym.
PO: Hamuje przepływ melanosomów do keratyocytów.

USTABILIZOWANA WITAMINA C:
Promienie UV powodują stres oksydacyjny, który zmusza organizm do obrony i w ten sposób pobudza melanogenezę przez zwiększenie aktywności tyrozynazy. Ustabilizowana Witamina C jest znanym antyoksydantem i skutecznie hamuje mnożenie się wolnych rodników. Dzięki temu spowalnia melanogenezę wywołaną aktywnością promieni UV. Działa także jako inhibitor aktywności tyrozynazy, regulując produkcję melaniny, przez co skutecznie zapobiega powstawaniu przebarwień. Dodatkowo, wykazuje właściwości antystarzeniowe dzięki funkcji stymulującej działanie fibroblastów i syntezę kolagenu.

Całą linię produktów PURE WHITE łączy również formuła Trio-Moléculaire, która regeneruje, stymuluje i dotlenia skórę. Stanowi ona serce całej linii kosmetyków EISENBERG i pozwala intensywnie wzmocnić działanie składników aktywnych zastosowanych w produktach. Zawiera 3 aktywne molekuły:
-Enzymy REGENERUJĄ
-Cytokiny STYMULUJĄ
-Biostymuliny DOTLENIAJĄ

Leave A Reply

Your email address will not be published.