Krem idealny na zimę

0

 

Okres jesienno-zimowy jest bardzo trudny dla naszej skóry. Czynniki zewnętrzne takie jak: silny wiatr oraz mróz niekorzystnie wpływają na jej kondycję. Jeszcze trudniejsze jest dobranie odpowiedniego kremu dla dziecka, którego skóra jest wyjątkowo wrażliwa, cienka i delikatna. Skóra maluchów wymaga specjalnej pielęgnacji.

Naturalne kosmetyki MomMe to przełom w pielęgnacji najmłodszych,z ratunek dla tych dzieci, których skóra z różnych przyczyn, potrzebuje pomocy i specjalnego traktowania. Naturalne kosmetyki opracowane tak, aby w sposób ukierunkowany wspomagać funkcje skóry, szczególnie tej najbardziej wrażliwej, alergicznej i atopowej.

Odpowiedni dla skóry najmłodszych oraz dorosłych. Marka MomMe celebruje chwile spędzone w gronie najbliższych, dlatego stworzyła krem, dzięki któremu możemy aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu bez względu na pogodę.

Krem doskonale się rozprowadza i chroni skórę całej rodziny przed szkodliwym działaniem mrozu, wiatru i zimna. Skomponowany na bazie innowacyjnego surowca, który idealnie komponuje się z wrażliwą skórą Dziecka i tworzy na jej powierzchni biologiczną tarczę. Organiczne masła shea i awokado oraz najwyższej jakości oleje i woski uszczelniają naskórek i minimalizują ryzyko podrażnień wywołanych przez czynniki zewnętrzne. Nie zawiera wody, może być bezpiecznie stosowany nawet w bardzo niskich temperaturach.

Kosmetyki MomMe dostępne są w sklepie internetowym: mommecosmetics.com

Leave A Reply

Your email address will not be published.