Wegańska korneo-pielęgnacja dłoni od Nivelazione

0
Produkty bazujące na korneoterapii dzięki swojemu składowi odbudowują i chronią naturalny mikrobiom skóry. Tak działa unikalna maska korneo-enzymatyczna do dłoni oraz dwa kremy marki Nivelazione.

Dbanie o kondycję wierzchnich warstw naskórka stanowi podstawę korneoterapii. Dlatego w kremach i enzymatycznej masce znajdziemy m.in.: prebiotyki chroniące i wzmacniające zdrową, fizjologiczną mikroflorę skóry oraz biokompleks KorneoRepair, zawierający składniki zbliżone swoją budową do naturalnego płaszcza hydrolipidowego skóry.

Nivelazione korneo-odmładzająca maska enzymatyczna do dłoni

Korneo-odmładzająca maska enzymatyczna do dłoni łączy w sobie enzymatyczny peeling i wygładzającą maskę,dzięki czemu gwarantuje spektakularne efekty w krótkim czasie. Zawartość prebiotyków, które wzmacniają mikroflorę skóry oraz biokomplesku KorneoRepair, który zawiera składniki zbliżone swoją budową do naturalnego płaszcza hydrolipidowego skóry, sprawia, że produkt doskonale wygładza i poprawia kondycję skóry. Efekty terapii wzmacnia witamina C, która odżywia i wyrównuje koloryt skóry oraz stymuluje naturalne procesy odnowy i opóźnia oznaki starzenia, przywracając dłoniom piękny wygląd. W produkcie znajdziemy także papainę, która doskonale oczyszcza i złuszcza martwe komórki naskórka, zwiększając skuteczność maski, pozostawia dłonie idealnie gładkie i delikatne. Kosmetyk szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy.

Cena 10,99 zł/ 200 m

Niv_dlonie_MASKA_butelka

 

Niv_dlonie_COMFORT PROTECT_tuba

Nivelazione korneo-lipidowy hipoalergiczny krem-kompres do rąk

Krem łagodzi skórę, chroni przed podrażnieniami, przywraca naturalną równowagę hydro-lipidową oraz zmniejsza nadwrażliwość na czynniki zewnętrzne. Wszystko dzięki prebiotykom oraz biokompleksowi KorneoRepair. Dodatkowo zawarta w kremie woda termalna silnie i długotrwale nawilża, łagodzi i koi podrażnienia oraz zmniejsza istniejące zaczerwienienia, przywracając skórze komfort i zdrowy wygląd. Dedykowany skórze suchej i wrażliwej. Szybko się wchłania, pozostawiając delikatny film ochronny.

Cena 8,99 zł/ 100 ml

 

Nivelazione korneo-naprawczy dermo-krem do rąk

Działa niczym ochronne rękawiczki, chroni skórę przed szkodliwym działaniem detergentów, czynnikami zewnętrznymi oraz nadmiernym wysuszeniem. Głęboko nawilża i odżywia skórę, łagodzi podrażnienia, wzmacnia paznokcie i przywraca dłoniom piękny, zdrowy wygląd. Za takie działanie odpowiadają zwarte w nim prebiotyki i biokompleks KorneoRepair, których działanie wzmacnia intensywnie nawilżający olej arganowy, który jednocześnie odżywia i regeneruje przywracając dłoniom zdrowy wygląd. Kosmetyk idealny do skóry przesuszonej i popękanej.

Cena 8,99 zł/ 100 ml

Niv_dlonie_INTENSIVE HELP_tuba

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.