Mineralna terapia dla zdrowych włosów

0

Połączenie mineralnych składników aktywnych stanowiących naturalny budulec włosa oraz esencji bursztynowej. Oto podstawa skuteczności linii Jantar minerały. W stanowiące bogate źródło mikro i makroelementów minerałach znajdziemy m.in. krzem, cynk i magnez. W bursztynie znajdziemy m.in. żelazo, węgiel, magnez i krzem, które odżywią i odbudują nasze włosy. Linia z minerałami zregeneruje nasze pasma, odbuduje ich strukturę stymulując jednocześnie ich wzrost i chroniąc je przed negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Innowacyjna technologia stopniowego uwalniania składników aktywnych sprawia, że kosmetyki z serii Jantar z minerałami mają uniwersalny charakter pozwalający skutecznie rozwiązywać różnorodne problemy włosów oraz skóry głowy. Nawilżają włosy, nadają im pożądaną miękkość i gładkość, a jednocześnie normalizują wydzielanie nadmiaru sebum zapobiegając przetłuszczaniu się włosów. Co więcej kosmetyki z tej linii wzmacniają włosy kruche i łamliwe, a także zapobiegają rozdwajaniu się końcówek.

Szampon mineralny z wyciągiem z bursztynu i minerałami

Łagodna micelarna formuła oraz bogactwo składników aktywnych sprawiają, że szampon doskonale nadaje się do codziennego stosowania na każdym rodzaju włosów. Wyciąg z bursztynu i minerałów morskich pozostawia włosy lśniące, odżywione i niezwykle miękkie.

Cena: 12 zł/ 330 ml

JANTAR_MINERALY_szampon_wiz
Jantar_mineraly_maska_wiz

Sekwencyjna maska mineralna z wyciągiem z bursztynu i minerałami

Żelowa bezolejowa formuła tej innowacyjnej maski umożliwia zastosowanie kosmetyku na dwa sposoby. Pierwszy to spłukanie po zastosowaniu na świeżo umyte włosy. Drugi polega na pozostawieniu maski na włosach na całą noc. Formuła maski stopniowo uwalnia składniki aktywne, nie obciążając przy tym włosów, które po jej zastosowaniu są jedwabiście gładkie, lśniące, wzmocnione i odbudowane.

Cena: 15,85 zł/ 200 ml

Lekka odżywka mineralna z wyciągiem z bursztynu i minerałami

Nawilżająco-ochronna odżywka w postaci delikatnej mgiełki z wyciągiem z bursztynu, minerałami morskimi i elektrolitami, to idealny kosmetyk do codziennego stosowania na suche lub mokre włosy. Pielęgnuje je i chroni przed negatywnymi skutkami czynników zewnętrznych, pozostawiając je gładkie, lśniące i odżywione.

Cena: 10,95 zł/ 200 ml

JANTAR_mienraly_MGIELKA

Leave A Reply

Your email address will not be published.