W świecie urody, mody i showbiznesu...

Przywróć skórze blask z linią A-OXitive

0 1

Piękno i zdrowie skóry są wyraźnie zagrożone przez środowisko: zmęczenie, stres, zanieczyszczenie. Te czynniki osłabiają ochronną warstwę hydrolipidową skóry i wytwarzają wolne rodniki o wyjątkowej sile utleniającej, co prowadzi do stresu oksydacyjnego i przyspieszenia starzenia się skóry. Eau Thermale Avene wprowadza nową linię A-Oxitive z kompleksami tarczy antyoksydacyjnej i regeneracyjnym, która przeciwdziała pierwszym oznakom starzenia się i utracie blasku?

Antyoksydanty (przeciwutleniacze) zapewniają wysoką ochronę przed stresem oksydacyjnym, na który wpływa wiele czynników, np: zanieczyszczenie środowiska, alkohol, zła dieta, światło niebieskie (urządzeń elektronicznych), promieniowanie UV, geny.

Kluczowym punktem nowej linii A-OXitive od Eau Thermale Avene jest skrupulatny wybór antyoksydantów. Występują one w postaci prowitamin (prekursory, które uwalniają czyste witaminy na żądanie) w celu zapewnienia ochrony antyoksydacyjnej przez cały czas.

Dlaczego prowitaminy a nie czyste witaminy?

Prowitaminy oferują wszystkie zalety czystych witamin, są tak samo skuteczne, ale zapewniają wyższą stabilność i optymalną tolerancję skórną tzn.:

 • Brak ryzyka oksydacji: umożliwiają stopniowe uwalnianie witamin, co sprawia, że nie są pro-utleniaczami, ponieważ dawki uwalniane w sposób ciągły są niskie i zgodne z fizjologicznymi. Nadmierne stężenie czystych witamin niesie ryzyko działania prooksydacyjnego i to może powodować ich toksyczność.
 • Efektywność: zapewniają lepszą wydajność niż czyste witaminy, ponieważ gwarantująą lepszą penetrację w głąb skóry.
 • Stabilność: czyste witaminy nie są bardzo stabilne, ponieważ są wrażliwe na środowisko (tlen, światło, ciepło, UV). Pro-witaminy zapewniają wyższą stabilność formuł i produktów.

Gama A-Oxitive to prowitaminowa pielęgnacja, która chroni skórę przed stresem oksydacyjnym i niweluje pierwsze oznaki starzenia się skóry. To chrono-aktywny rytuał pielęgnacyjny, co oznacza, że dostosowuje się do chronobiologicznych potrzeb skóry, czyli wyznaczanych przez jej rytm wewnętrzny i tych wywołanych czynnikami zewnętrznymi. Rano, kiedy skóra jeszcze „śpi” i jest osłabiona, należy ją otoczyć osłoną chroniącą przed zewnętrznymi czynnikami i zapewniającą głębokie nawodnienie. Wieczorem, po usunięciu makijażu, należy pomóc skórze w detoksykacji i regeneracji: to w nocy następuje maksymalny przepływ krwi przez skórę i to w tym czasie skóra regeneruje się najbardziej.

Produkty A-Oxitive zapewniają odpowiednią dawkę aktywnych składników uwalnianych we właściwym czasie, przez cały dzień. Efekty:

 • Skóra wygładzona 83 %*
 • Nierówności skóry wyrównane 89%*
 • Cera rozświetlona +61%*

* Procent satysfakcji, stosowanie dwa razy dziennie A-OXitive antyoksydacyjnego Serum ochronnego w połączeniu z A-OXitive wygładzajacym Kremem wodnym i A-OXitive Kremem peelingującym, każdy używany raz dziennie przez 3 miesiące, 30 osób w wieku od 30 do 44 lat.

Całość jest wzmocniona Wodą termalną Avene, która przywraca jej kojące, przeciwzapalne i łagodzące podrażnienia.

ANTYOKSYDACYJNE SERUM OCHRONNE

Antyoksydacyjne serum o lekkiej konsystencji działa jak tarcza ochronna. Pomaga zwalczać szkodliwe skutki stresu oksydacyjnego, dzięki unikalnemu i uzupełniającemu działaniu:

 • GP4G: zwiększa energię komórkową, wzmacnia i stymuluje naturalne mechanizmy obronne skóry.
 • Prowitaminy C i E (KOMPLEKS TARCZY ANTYOKSYDACYJNEJ): synergistycznie i długotrwale neutralizują wolne rodniki, aby chronić skórę. Odpowiednik 15% czystej witaminy C.
 • Woda termalna Avene (68%): ma działanie zmiękczające, kojące i łagodzące podrażnienia.
 • Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej zapewnia do 24h nawilżenia.

Rezultatem jest wyglądająca świeżo, promienna i pełna energii cera. Pierwsze zmarszczki oraz drobne linie są wyraźnie zmniejszone. Skóra pozostaje ochroniona, nawilżona i gładka.

Sposób użycia:

Nakładać rano i/lub wieczorem przed codzienną pielęgnacją, na całą twarz i dekolt.

A-OXitive SERUM Antyoksydacyjne serum ochronne 30ml
A-OXitive DZIEŃ Wygładzający krem wodny 30ml

WYGŁADZAJĄCY KREM WODNY

Wygładzający krem wodny o łagodnej formule zapewnia efekt tarczy antysmogowej, co oznacza, że 69% mniej zanieczyszczeń środowiskowych wnika do skóry. Pomaga zwalczać szkodliwe skutki codziennego stresu oksydacyjnego wywołanego czynnikami środowiskowymi:

 • Prowitaminy C i E (KOMPLEKS TARCZY ANTYOKSYDACYJNEJ): synergistycznie i długotrwale neutralizują wolne rodniki, aby chronić skórę.
 • Woda termalna Avene (61%): ma działanie zmiękczające, kojące i łagodzące podrażnienia.
 • Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej zapewnia do 24h nawilżenia.
 • Mikroperełki rozświetlające zapewniają efekt glow.

Ten świeży i nawilżający Krem wodny wygładza rysy twarzy. Sprawia, że pierwsze zmarszczki i drobne linie stają się mniej widoczne, a cera jest rozświetlona.

Sposób użycia:

Nakładać rano i/lub wieczorem, na całą twarz i dekolt.

KREM PEELINGUJĄCY

Krem na noc z efektem peelingu z linii A-Oxitive ma gęstą i aksamitną konsystencję. Pomaga zredukować i zapobiec pierwszym widocznym oznakom starzenia się skóry. Zwalcza również szkodliwe skutki codziennego stresu oksydacyjnego wywołanego czynnikami środowiskowymi dzięki kompleksowi regeneracyjnemu:

 • Prowitamina A (Retinaldehyd): zwiększa aktywność komórkową, poprawia strukturę i wyrównuje koloryt skóry.
 • Prowitamina E (Pre-Tokoferyl): pomaga zapewnić skórze długotrwałą ochronę przed wolnymi rodnikami.
 • O.G.G. (Oleamid glicyloglicyny): dzięki zdolnościom antyglikacji przyczynia się do zwiększenia elastyczności skóry i stymuluje retinol do wykorzystywania znajdujących się w skórze rezerw witaminy A.
 • Woda termalna Av?ne (68%): ma działanie zmiękczające, kojące i łagodzące podrażnienia.
 • Olej z wiesiołka (bogaty w kwasy tłuszczowe i witaminy): wygładza skórę, spłyca zmarszczki i dba o młody wygląd skóry.

Struktura skóry jest poprawiona i wygładzona, a blask cery zostaje przywrócony. Dzień po dniu zmniejszają się pierwsze zmarszczki i drobne linie, natomiast skóra ma wyrównany koloryt i odzyskuje swój naturalny blask. Skuteczność porównywalna jest do 3 zabiegów peelingu chemicznego.

Sposób użycia:

Stosować na noc: na twarz i dekolt.

A-OXitive NOC Krem peelingujący 30ml

A-OXitive OCZY Krem wygładzający kontur oczu_15ml

 

KREM WYGŁADZAJĄCY KONTUR OCZU

Skóra wokół oczu jest wrażliwa. Krem wygładzający kontur oczu pomaga zredukować i zapobiec pierwszym widocznym oznakom starzenia się skóry oraz zwalczać szkodliwe skutki codziennego stresu oksydacyjnego wywołanego czynnikami środowiskowymi dzięki kompleksowi regeneracyjnemu:

 • Prowitamina A (Retinaldehyd): zwiększa aktywność komórkową, poprawia strukturę i wyrównuje koloryt skóry.
 • Prowitamina E (Pre-Tokoferyl): pomaga zapewnić skórze długotrwałą ochronę przed wolnymi rodnikami.
 • O.G.G. (Oleamid glicyloglicyny): dzięki zdolnościom antyglikacji przyczynia się do zwiększenia elastyczności skóry i stymuluje retinol do wykorzystywania znajdujących się w skórze rezerw witaminy A.
 • Woda termalna Avene (76%): ma działanie zmiękczające, kojące i łagodzące podrażnienia.

Rano skóra wokół oczu jest odświeżona, promienna i wypoczęta. Dzień po dniu zmniejszają się zmarszczki i drobne linie, kontur oczu staje się wygładzony i rozświetlony (+57%)

Sposób użycia:

Stosować na noc, delikatnie wklepując w skórę wokół oczu i wzdłuż łuku brwiowego.

Leave A Reply

Your email address will not be published.