CLEANANCE COMEDOMED KONCENTRAT PRZECIW NIEDOSKONALOŚCIOM

0

Aż 80% młodzieży w wieku 11-20 lat boryka się z trądzikiem. Nie jest to jednak dolegliwość zarezerwowana jedynie dla nastolatków, ponieważ 40% dorosłych kobiet również ma tego typu problemy z cerą. Cleanance Comedomed od Eau Thermale Avene pomaga zmniejszać ryzyko powstawania zaskórników, ogranicza ich rozwój oraz redukuje widoczne i niewidoczne zmiany trądzikowe.

Koncentrat przeciw niedoskonałościom od Eau Thermale Avene pomaga zmniejszać ryzyko powstawania krost i zaskórników oraz ogranicza ponowne pojawianie się zmian trądzikowych. W efekcie są one znacząco zredukowane, skóra w ciągu dnia zmatowiona, a pory zwężone. Cleananace Comedomed reguluje nadmierne wydzielanie sebum oraz redukuje efekt świecenia się skóry.

EAU THERMALE AVENE_CLEANANCE 2019-COMEDOMED-30 ml

Lekka, płynna konsystencja bez tłustego wykończenia szybko się wchłania. Zapach produktu jest związany z obecnością składnika aktywnego, ale szybko ulatnia się i nie wpływa na skuteczność produktu.

Dobra tolerancja dla skóry. Stanowi dobrą bazę pod makijaż.

 Zapobiega powstawaniu mikrozaskórnika, hamuje jego rozwój tak, aby ponownie wrócił do stanu zdrowego mieszka łojowo-włosowego. Wywołuje proces odwracający proces powstawania mikrozaskórników.

 

Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów trądziku od łagodnego do umiarkowanego. Przeznaczony dla młodzieży od 12 roku życia oraz osób dorosłych.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.