W świecie urody, mody i showbiznesu...

Recenzja wegańskiej palety cieni od IUNO Cosmetics

0 0

Nasza redakcja otrzymała od marki IUNO Cosmetics wegańskie palety cieni do powiek nr 302 i 304. Postanowiłyśmy sprawdzić jak cienie prezentują się na powiekach oraz czy łatwo się z nimi pracuje.

IMG_1822

Polska marka wegańskich kosmetyków kolorowych IUNO Cosmetics wprowadziła na rynek palety cieni do powiek. Cztery warianty kolorystyczne pozwalają na dobranie odpowiedniego zestawu do wszystkich typów urody. Palety są hipoalergiczne, nie zawierają silikonów, SLS i SLES. Ponadto produkty IUNO nie są testowane na zwierzętach.

Opakowanie

Całość znajduje się w srebrno-marmurkowym opakowaniu z zamknięciem na magnes. Paletki nie zawierają lusterka.

Porównanie kolorów

Każda paletka zawiera trzy dobrane kolorystycznie cienie. Paleta nr 302 posiada modne różowo wrzosowe kolory, które są idealną kompozycją dla chłodnego typu urody. Paleta nr 304 zawiera klasyczne ciepłe odcienie, które świetnie sprawdzają się przy wykonywaniu codziennego makijażu.

IMG_1815

Recenzja

Cienie łatwo się blendują i dobrze przyczepiają do powieki. Można nimi wykonać szybki makijaż. Konsystencja pozwala na stopniowanie efektu i tworzenie delikatnych makijaży codziennych, jak i mocnych, wyrazistych stylizacji. Przy nabieraniu produktu na pędzelek cienie lekko się osypują, jednak przy nakładaniu na powiekę nie ma tego problemu. Każdy z zestawów posiada dobrze dobrane i przemyślane kolory do wykonania całego makijażu bez konieczności używania innej paletki. Cienie utrzymują się cały dzień i nie zostają w zagłębieniach powieki. Palety są dobrze napigmentowane dlatego nie trzeba nakładać dużej ilości produktu.

IMG_1817

Leave A Reply

Your email address will not be published.