Krem do twarzy i ciała ze śluzem ślimaka

0

To nowość od Eveline Cosmetics. Skoncentrowany, odżywczo-regenerujący krem do twarzy i ciała z serii Royal Snail. Zawarty w nim filtrowany śluz ślimaka, oraz najskuteczniejsze składniki odżywcze umożliwiają natychmiastową regenerację skóry.

P_piel_rsn_skoncentrowany krem do twarzy

Coraz więcej kobiet i mężczyzn oczekuje produktów, które można stosować zarówno do pielęgnacji twarzy, jak i ciała. Uniwersalną i skuteczną pielęgnację zapewni Krem do twarzy i ciała z serii Royal Snail.

Skoncentrowany, odżywczo-regenerujący krem do twarzy i ciała Royal Snail to kosmetyk, który wykorzystuje niezwykły potencjał regeneracyjny filtrowanego śluzu ślimaka, naturalnego, morskiego kolagenu i 24 karatowego złota. Działa jak skoncentrowana ampułka naprawcza. Kosmetyk pomaga odbudować barierę ochronną skóry, zapewnia głębokie nawilżenie i odżywienie. Filtrowany śluz ślimaka, działa jak intensywnie regenerujący kompleks, zapewnia odbudowę, naprawę i skuteczne nawilżenie skóry. 24K złoto wygładza naskórek, przywracając miękkość i elastyczność. Kolagen skutecznie wiąże wodę w naskórku, zwiększając poziom nawilżenia i poprawiając jędrność skóry.

Cena: 12,99/200 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.