Odwrócić bieg upływającego czasu

0

Upływający czas, szkodliwe czynniki zewnętrzne, geny. Wszystko to wpływa na wygląd naszej skóry. A przecież każda z nas chce jak najdłużej cieszyć się młodym wyglądem. Jak więc skutecznie walczyć oznakami starzenia?

 

Od 25. roku życia skóra zaczyna się starzeć. Proces ten zwykle przyspiesza po 40-stce. To wynik działania dwóch równoległych procesów: zmian wywołanych czynnikami zewnętrznymi (np. promieniowanie UV) oraz genetycznych zmian w organizmie. Jednym z wyznaczników naturalnego starzenia się jest białko progeryna. Z wiekiem kumuluje się ono w komórkach i spowalnia procesy naprawcze. Proces ten ma odzwierciedlenie w wyglądzie skóry.

Najnowszej generacji peptyd biomimetyczny Progeline, główny składnik serii Mi-Mic Bio Lift Laboratorium Kosmetycznego AVA, hamuje proces starzenia komórkowego na 4 płaszczyznach.

  1. redukuje produkcję białka przyspieszającego proces starzenia się (progeryny),
  2. aktywuje białko długowieczności komórek,
  3. zwiększa syntezę kolagenu
  4. zabezpiecza go przed degradacją.

Peptydy biomimetyczne to niewielkie białka wiernie naśladujące mechanizmy działania ich naturalnych odpowiedników. Peptydy te zastępują składniki, których brak w skórze lub stymulują ją do produkcji brakujących składników.

 MIMICsloik_NAWILZENIE

Mi-Mic Bio Lift Głębokie Nawilżenie

Krem dla cery dojrzałej wymagającej intensywnego nawilżenia. Najnowszej generacji peptyd biomimetyczny Progeline zwiększa syntezę kolagenu oraz hamuje produkcję enzymów odpowiedzialnych za jego degradację. Zawarty w kremie kwas hialuronowy wzmacnia proces odmładzania, ogranicza proces odparowania wody ze skóry, zatrzymując cząsteczki wewnątrz jej głębokich warstw. Przy regularnym stosowaniu skóra wygląda młodo i promiennie, staje się gładka i odpowiednio nawilżona.

 

Mi-Mic Bio Lift Skuteczna Regeneracja

Krem do twarzy i szyi wymagającej regeneracji z wyjątkowym kompleksem składników aktywnych. Zawarty w kremie peptyd Progeline redukuje białko odpowiedzialne za starzenie komórek, przywraca jędrność i sprężystość zapewniając efekt liftingu raz remodelingu skóry. Działanie oleju arganowego, witaminy E i arganowych komórek macierzystych wzmacnia potencjał regeneracyjny komórek naskórka. Skóra staje się wyraźnie odmłodzona, zregenerowana, jędrna i gładka.

MIMICsloik_REGENERACJA

 

MIMICsloik_ODZYWIENIE

Mi-Mic Bio Lift Intensywne Odżywienie

Krem głęboko odżywiający skórę do twarzy i szyi z bogatym kompleksem składników aktywnych wygładzających zmarszczki. Sekretem jego skuteczności jest najnowszej generacji peptyd biomimetyczny Progeline. Redukuje progerynę, białko odpowiedzialne za starzenie się komórek i przedłuża ich żywotność. Wygładza zmarszczki i skutecznie ogranicza powstawanie nowych. Omega 3 i 6 oraz ceramidy roślinne wzmacniają strukturę naskórka. Skóra staje się jędrna, odżywiona, ma wyraźnie młodszy i zdrowszy wygląd.

 

Mi-Mic Bio Lift Krem pod oczy

Wyjątkowo aktywny krem pod oczy o działaniu odmładzającym. Progeline redukuje białko odpowiedzialne za starzenie się komórek, zwiększając jędrność i elastyczność skóry. Dodatkowo aktywuje syntezę białka długowieczności komórek. Zawarty w kremie liposomalny kompleks witaminy C i kolagenu zapewnia intensywne nawilżenie, odżywienie i regenerację delikatnej skóry pod oczami.

MiMic_oczy

 

MiMic_booster_e

Mi-Mic Bio Lift Booster, reduktor zmarszczek

Innowacyjny, intensywnie odmładzający booster przyspiesza naturalne procesy naprawcze naskórka. Skoncentrowana formuła najnowszej generacji peptydu biomimetycznego Progeline skutecznie redukuje zmarszczki i ogranicza powstawanie nowych. Kompleks liposomalno-owocowy bogaty w witaminy i ekstrakt z kiwi odżywia i regeneruje naskórek, a liposomy kolagenowe intensywnie nawilżają skórę i odbudowują jej naturalną barierę ochronną. W efekcie skóra staje się gładka, napięta i wizualnie młodsza.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.