Nowoczesne, soniczne oczyszczanie twarzy

0

Każda z nas wie, że bez względu na to, jakich kremów, toników czy serów używamy, dokładne oczyszczanie twarzy do podstawa. Ważne jest, aby dobrać odpowiedni dla naszej cery kosmetyk do mycia twarzy. Jednak bez względu na to jak starannie będziesz ją myła, Twoje dłonie nie oczyszczą jej tak dokładnie jak szczoteczki soniczne!

 

Takie szczoteczki wykorzystują fale soniczne, dzięki czemu sięgają głęboko w pory. Usuwają tym samym 99% zanieczyszczeń, sebum i martwego naskórka. Używanie szczoteczek sonicznych zapewnia dogłębne oczyszczenie, bez mikrouszkodzeń naskórka, jaki mogą powodować inne szczoteczki, wykonane np. z nylonu.
Szwedzka marka FOREO od lat rozwija się w dziedzinie hi-tech beauty, oferuje nowy standard rozwiązań w zakresie pielęgnacji oraz well-being. Jest liderem technologicznych rozwiązań znanym jest m.in. z wielokrotnie nagradzanych szczoteczek do oczyszczania twarzy.

 foreo2

LUNA FOFO

LUNA FOFO to ultra-higieniczne urządzenie do twarzy, które dostarcza rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Posiada sensory, które badają poziom nawilżenia skóry, dzięki czemu urządzenie jest w stanie dopasować odpowiedni poziom oczyszczania. Wbudowany timer sygnalizuje użytkownikom konieczność zmiany oczyszczanej strefy.

Cena: 349 zł douglas.pl, mintishop.pl

 

LUNA Mini 2

Ta szczoteczka do oczyszczania twarzy stworzona z wysokiej jakości silikonu posiada udoskonaloną technologię T-sonic. Pielęgnuje skórę i doskonale ją oczyszcza. LUNA Mini 2 jest ultrahigieniczna, wodoodporna i idealna dla wszystkich osób trenujących. Dzięki niej bakterie, zanieczyszczenia, sebum i martwe komórki naskórka zostają usunięte. Posiada 8 regulowanych intensywności, aby można było dostosować odpowiedni poziom oczyszczania do potrzeb naszej skóry.

Cena: 599 zł douglas.pl, sephora.pl, mintishop.pl

foreo3

 

foreo4

UFO

Osiągnięcie promiennej cery jest możliwe w zaledwie 90 sekund! UFO to pierwsza na świecie rewolucyjna i inteligentna maseczka do twarzy. UFO to domowa kuracja światłem LED: zielonym, niebieskim lub czerwonym. Maseczki kompatybilne z UFO wykonane są z miękkiego mikrowłókna, nasyconego ekstraktami roślinnymi i owocowymi, skoncentrowanymi olejkami roślinnymi oraz naturalną wodą kwiatową.

Cena: 1199 zł douglas.pl, sephora.pl, mintishop.pl

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.