Soczysta wiśnia czy ognista czerwień?

0

Trend na wyraziste, odważne kolory nie przemija, a lato jest doskonałym czasem na to, by eksperymentować z nowym odcieniem. A nic tak szybko nie przykuwa wzroku i nie dodaje pewności siebie, jak intensywnie czerwone pasma o głębokich refleksach.

 

Piękny, głęboki kolor to nie jedyna rzecz, na którą zwracamy uwagę przy wyborze farby do włosów. Dla przeważającej większości z nas równie ważna jest pielęgnacja włosów, oparta na ich odżywieniu. Dlatego w odżywce po koloryzacji, Garnier Color Naturals zamieścił aż 3 oleje naturalnego pochodzenia: z oliwek, awokado i shea. Bogata formuła odżywia włosy, gdy je farbujesz. Efekt: jedwabiście miękkie i lśniące włosy.

Papierowe opakowania farb Garnier Color Naturals posiadają certyfikat FSC (Forest Stewardship Council), który potwierdza pochodzenie materiału wykorzystanego do ich powstania z odpowiednio zarządzanych lasów. Nasiona shea, wykorzystane w formie oleju w odżywce farb Garnier Color Naturals pozyskiwane są z afrykańskiego państwa Burkina Faso, jednej z najbiedniejszych populacji na świecie. Garnier wpiera lokalną społeczność, z której skorzystało już 6500 osób. Dzięki wprowadzeniu nowoczesnych pieców i ochrony nad drzewami masłowymi, Garnier ograniczył zużycie paliwa drzewnego i zapewnił ochronę lokalnej naturze.

garnier2 garnier1

Garnier Color Naturals to odżywiający krem koloryzujący oferujący ochronę Twoim włosom. To również podwójne działanie:

  • Dla bogatego i długotrwałego koloru  wyjątkowa formuła kremu koloryzującego wnika w strukturę włosów, Pokrywając tym samym do 100% siwych włosów.
  • Dla jedwabiście miękkich i lśniących włosów  dzięki odżywce wzbogaconej w oleje z awokado, oliwek i shea, włosy są odżywione aż do 8 tygodni

Wypróbuj czerwone odcienie od Garnier Color Naturals: Słodka Wiśnia i Ognista Czerwień

Cena: 15,99 zł

Leave A Reply

Your email address will not be published.