Nowe wegańskie maski L’biotica

0

W trosce o przyszłe pokolenia, musimy coraz poważniej myśleć o pozostawianych przez nas zanieczyszczeniach i śladach środowiskowych. Dlatego podejście #lesswaste przestaje być wyłącznie ekotrendem, a staje się obowiązkowym stylem życia.

Najnowsza linia kosmetyków do pielęgnacji twarzy L’biotica Vegan to jeden z kroków ku lepszej ochronie środowiska. L’biotica przestawiła 3 maski do twarzy oraz 2 rodzaje płatków pod oczy, które zostały odznaczone certyfikatem Viva! Oznacza to, że nadają się one zarówno dla wegetarian, jak i wegan. W linii tej postawiono na kombinację w 100% wegańskich składników oraz całkowitą eliminację składników pochodzenia zwierzęcego.

Lbiotica_platki pod oczy_roza

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy Vegan mają postać tkaniny silnie nasączonej serum. Ta tkanina to tencel (inaczej lyocell), czyli naturalne i biodegradowalne tworzywo. Materiał ten wyprodukowany jest z celulozy drzewnej, a jego całkowity czas rozkładu wynosi tylko 12 tygodni. Produkty opakowane zostały w kartonik FSC, czyli papier pozyskiwany ze źródeł, które spełniają międzynarodowe wymogi odnowy i hodowli lasów oraz zwierzyny leśnej.

L'biotica_maska malina

Kosmetyki w postaci tkaniny świetnie sprawdzą się podczas wakacji. Zajmują niewiele miejsca i mogą być swobodnie przewożone w bagażu podręcznym. Zabiegi pielęgnacyjne z ich wykorzystaniem trwają zaledwie kilka minut, dając pożądane efekty już po pierwszym użyciu.

Do wyboru mamy następujące maski:

  • RASPBERRY VEGAN MASK – rozświetla i odświeża skórę
  • PAPAYA VEGAN MASK – oczyszcza i reguluje
  • AVOCADO VEGAN MASK – regeneruje i wzmacnia
  • PŁATKI POD OCZY VEGAN RÓŻA DAMASCEŃSKA – przywraca świeżość i blask
  • PŁATKI POD OCZY VEGAN CZARNY BEZ – nawilżenie i wygładzenie.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.