W świecie urody, mody i showbiznesu...

Nowe dezodoranty Garnier Mineral Action Control+ Clinically tested

0 3

Kontroluj pot, nie emocje! Wykorzystując innowacyjne formuły, nowe technologie oraz fachową wiedzę specjalistów, Garnier tworzy produkty, które działają silniej, lepiej i dłużej.

Garnier Mineral Action Control+ Clinically tested to nowa linia dezodorantów, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Powstały one specjalnie dla osób, które nie lubią żadnych ograniczeń. Produkt działa skutecznie aż do 96 godzin. Jego efektywność została potwierdzona klinicznie podczas najbardziej wymagających sytuacji. Wszystko to za sprawą zastosowania 3 razy większej ilości składników antyperspiracyjnych. Dzięki nim produkt działa bez zastrzeżeń przez wiele godzin.

Kosmetyk bardzo szybko się wchłania, dzięki czemu nie pozostawi śladów na Twoich ubraniach. Roślinne polifenole, zawarte w produkcie, ochronią komórki przed negatywnym działaniem wolnych rodników. Skóra otrzyma skuteczną, ale jednocześnie bardzo delikatną ochronę. Dzięki Garnier Mineral Action Control+ Clinically tested nie musisz się martwić podrażnieniami.

Leave A Reply

Your email address will not be published.