Boscia – maseczka do twarzy

0

 

Szukasz maski do twarzy, która rozświetli twą skórę i zredukuje widoczność porów? Nowatorska maseczka do spłukiwania Boscia usuwa zanieczyszczenia, absorbuje nadmiar sebum oraz pozostawia zdrową i promienna skórę.

Grubą, nieprzezroczystą i równomierną warstwę nałóż maskę na czystą i suchą skórę. Pamiętaj by ominąć okolice oczu, brwi, nasadę włosów i usta. Pozostaw na 30 minut, aż maseczka będzie całkowicie sucha. Delikatnie ściągnij, zaczynając od zewnętrznych konturów, następnie zmyj ewentualne pozostałości.

Innowacyjna  formuła bogata jest w minerały oraz witaminę C. Znajdzie uznanie wśród zwolenniczek masek peel-off. Zmniejsza pory, rozświetla skórę i widocznie ją wygładza. Po zastosowaniu maski, skóra jest dogłębnie oczyszczona i gotowa na kolejne kroki pielęgnacji.

Węgiel ma silne właściwości oczyszczające, bakteriobójcze i ściągające. Najlepiej sprawdzi się na tłustej cerze, trądzikowej i/lub silnie zanieczyszczonej, bo matowi skórę, wysusza i łagodzi stany zapalne oraz “wyciąga” wiele zanieczyszczeń z porów, np. tzw. zaskórników, czyli wągrów.

Leave A Reply

Your email address will not be published.