W świecie urody, mody i showbiznesu...

Garnier Neo Panthenol plus prawdziwy ekspert pielęgnacji i ochrony skóry

0 2

Kobiety coraz częściej przyznają, że nie wyobrażają sobie wyjść z domu bez uprzedniego nałożenia kremu do twarzy. Walczą z przesuszoną skórą, stosując nawilżające masła i balsamy. Jednak często zapominają o jednym z najdelikatniejszych i najbardziej wymagających miejsc na całym ciele ? delikatnej skórze pod pachami. To właśnie ona wymaga wyjątkowego traktowania. Dlatego marka Garnier opatentowała idealne rozwiązanie, które zaspokoi wszystkie potrzeby najwrażliwszej skóry.

 

KOMPLEKSOWA OCHRONA KAŻDEGO DNIA

 

Bez względu na to, jak wygląda Twój dzień i jaki tryb życia prowadzisz, Twoje ciało utrzymuje tę samą temperaturę niezależnie od pory roku. Naturalnym mechanizmem ochronnym przed czynnikami zewnętrznymi oraz niezbędnym elementem prawidłowego funkcjonowania organizmu jest wydzielanie potu. Proces ten towarzyszy niemal każdej sferze życia, od przyjemności takich jak ćwiczenia czy podróżowanie, po mniej przyjemne momenty, takie jak nadmierny wysiłek czy stres. Tego nie da się uniknąć, ale można z tym skutecznie walczyć! Nie zapominajmy jednak, że skóra pod pachami jest również stale narażona na podrażnienia spowodowane noszeniem ubrań i depilacją, dlatego wymaga szczególnego traktowania i wyjątkowej ochrony.

 

Nowe antyperspiranty Garnier Neo Panthenol Plus zostały wzbogacone aż o 50% większą dawkę panthenolu, który natychmiastowo wzmacnia barierę ochronną skóry i przynosi ukojenie. Hipoalergiczna i ultradelikatna formuła jest bezwzględna dla wilgoci i nieprzyjemnego zapachu nawet przez 48 godzin, a skóra nadal może swobodnie oddychać! To wyjątkowe połączenie skutecznej ochrony przed nadmiernym poceniem z regeneracją i pielęgnacją.

NEO Dry PANTHENOL Clean spray

 

Antyperspiranty Garnier Neo Panthenol Plus dostępne są w formie suchego kremu oraz suchego sprayu z opatentowanym aplikatorem o delikatnym strumieniu. Dzięki takiej formule antyperspirant wysycha 2 razy szybciej w porównaniu do tradycyjnego sprayu i gwarantuje natychmiastowy efekt suchego wykończenia. Antyperspiranty Garnier nie powodują uczucia pieczenia na skórze i są w pełni bezpieczne, ponieważ nie zawierają alkoholu etylowego oraz parabenów!

ŚWIADOMA PIELĘGNACJA

 

Podstawą skutecznej pielęgnacji jest przede wszystkim? świadomość. Kobiety świadome wiążą pojęcie piękna ze zdrowiem, co jest niezwykle istotne w ogólnym procesie pielęgnacji. Dlatego marka Garnier stanęła na wysokości zadania i stworzyła produkty, które łączą oba te pojęcia. Idealne do codziennej pielęgnacji, na najwyższym poziomie, nawet dla najbardziej wymagających kobiet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.