SEBIACLEAR SERUM dla osób dorosłych ze skórą skłonną do trądziku

0

Trądzik pospolity najczęściej kojarzony jest z problemem nastolatków. Badania ostatnich lat potwierdzają jednak, że trądzik dotyczy również osób dorosłych. Podaje się, że w różnym stopniu nasilenia, może dotyczyć nawet 40% kobiet między 20 a 40 rokiem życia, a nierzadko  trwa jeszcze dłużej! Trądzik pospolity- Acne vulgaris zyskał więc nowy wariant – trądzik dorosłych – Acne tarda i jest uciążliwym oraz niezwykle trudnym w terapii dermatologicznej problemem.

Jakie są jego przyczyny? Podobne jak w trądziku wieku młodzieńczego, ale tu dodatkowo kładzie się nacisk  na współczesny tryb życia: pośpiech, stres, zanieczyszczenia środowiska, palenie papierosów, dietę opartą na  wysoko przetworzonych produktach, niewłaściwą pielęgnację. Niemałe znaczenie ma również czynnik hormonalny.

Inaczej niż w przypadku nastolatków, zmiany nie lokalizują się w klasycznej strefie T, tylko w strefie U obejmującej dolne części twarzy: okolice żuchwy, podbródek, szyję oraz górną część dekoltu i pleców.

Terapia jest zazwyczaj wieloletnia, wymaga od pacjenta dużej dyscypliny oraz precyzyjnie dobranych kosmetyków pielęgnacyjnych. Muszą one uwzględniać nie tylko zmiany typu krostki czy grudki, ale również  skłonność do przebarwień, blizn oraz starzenie skóry: utratę blasku, elastyczności  i zmarszczki.

Dlatego Laboratorium SVR opracowały produkt odpowiadający potrzebom skóry dojrzałej: zaawansowana skuteczność w walce z niedoskonałościami połączona z równoczesnym działaniem przeciwstarzeniowym.

SERUM DLA OSÓB DOROSŁYCH ZE SKÓRĄ SKŁONNĄ DO TRĄDZIKU, zwalczające niedoskonałości, ślady potrądzikowe oraz zmarszczki

SVR SEBIACLEAR_Serum

Cena: 79 zł/Pojemność: 30 ml
NOWOŚĆ: SIERPIEŃ 2018

WYSOKIE STĘŻENIA SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH

Skóra trądzikowa u osób dorosłych to nie tylko krostki i grudki, ale również większa skłonność do przebarwień i blizn potrądzikowych, a wraz z wiekiem pojawiają się oznaki starzenia.

Laboratorium SVR przygotowało formułę SEBIACLEAR SERUM opartą na sprawdzonych oraz innowacyjnych składnikach w najwyższych stężeniach oraz o znacznie wyższej tolerancji przez skórę. Dodatkowo, substancje zawarte w produkcie przeciwdziałają szkodliwym efektom zanieczyszczeń, które wzmagają występowanie niedoskonałości*na skórze osób dorosłych.

/*The Effect of Air Pollution on Outpatient Visits for Acne Vulgaris in Beijing. Skin Pharmacol Physiol 2018:31:107-113./

Leave A Reply

Your email address will not be published.