W świecie urody, mody i showbiznesu...

NOWOŚĆ ELANCYL – ENERGETYZUJĄCY PIENIĄCY PEELING

0 140

Eksperci Elancyl wiedzą, że jedynym sposobem na uzyskanie widocznych rezultatów jest metoda opierająca się o systematyczną kompleksową pielęgnację i działanie najwyższej jakości substancji aktywnych.

Peeling jako pierwszy krok w kuracji wyszczuplającej Laboratorium Elancyl zwiększa przenikanie substancji czynnych żel koncentratu wyszczuplającego, wchodzącego w skład zestawu SLIM MASSAGE Elancyl,  znacząco zmniejszając obwód bioder, fałdek na udach i pośladkach już po 14 dniach kuracji.

ELANCYL, ENERGETYZUJACY PEELING DO CIAŁAPeeling zawiera ekstrakt z bluszczu, dzięki czemu detoksykuje skórę sprawiając, że staje się elastyczna i miękka. Zmielone pestki moreli są źródłem naturalnego antyoksydantu – witaminy E. Inteligentnie złuszczają naskórek – peeling nie powoduje podrażnień, jednocześnie odżywia głębsze jego warstwy, pozostawiając skórę gładką i zadbaną.

Dzięki świeżej nucie zapachowej stosowanie peelingu to wyjątkowa chwila relaksu, która zmienia codzienne oczyszczanie w rytuał pełen eterycznych doznań.

Leave A Reply

Your email address will not be published.