W świecie urody, mody i showbiznesu...

MINÉRAL 89 codzienna „dawka” pielęgnacji dla Twojej skóry

0 27

Skóra postrzegana jest jako jeden z istotniejszych elementów pięknego wyglądu. Warto pamiętać, że stanowi swego rodzaju „tarczę ochronną” przed czynnikami zewnętrznymi. Dlatego też utrzymanie jej w dobrej kondycji jest kluczowe nie tylko ze względów estetycznych. Jak sprawić, aby każdego dnia skóra była zdolna do wypełniania swoich funkcji ochronnych? W laboratoriach VICHY powstał MINÉRAL 89, który każdego dnia dostarcza skórze odpowiednią „dawkę” pielęgnacji  dla wzmocnienia bariery ochronnej skóry.

Co potrafi nasza skóra?

Skóra jest jednym z kluczowych elementów obronnych naszego organizmu. Pełni kilka istotnych funkcji. Stanowi ochronę przed czynnikami zewnętrznymi takimi, jak np. bakterie. Wykazuje zdolność do walki z wolnymi rodnikami oraz wiązaniawody w tkankach skóry, by ją lepiej nawilżyć. Tylko zdrowa skóra jest w stanie spełniaćwszystkie te funkcje, a tym samym chronićorganizm przed wpływem szkodliwych czynników.

Wystawiona na różnego rodzaju wyzwania, skóra na co dzień ulega uszkodzeniom, które kumulują się, a ich wpływ na wygląd skóry jest z każdym rokiem coraz większy. Przez długi czas uszkodzenia pozostają niewidoczne, ale pewnego dnia stają się zauważalne – skóra staje się sucha i ziemista a jej koloryt jest nierównomierny. Potem pojawiają się przebarwienia, skóra traci jędrność, uwydatniają się zmarszczki.

Marka VICHY, na postawiewieloletnich badań na temat zagrożeń, z jakimi musi mierzyć się skóra każdego dnia, opracowała produkt,który w innowacyjny sposóbpielęgnuję jej naturalną barierę ochronną.

Z połączenia 11 kluczowych składników, w tym Wody Termalnej z Vichy i kwasu hialuronowego, powstał MINÉRAL 89, innowacyjny booster nawilżający.

VICHY_MINERAL 89Natura najlepszą ochroną

Woda termalna z Vichy wydobywana jest z głębi skał magmowych na wulkanicznych terenach Owernii we Francji. Swoje właściwości zawdzięcza długiej i powolnej wędrówce przez nasycone minerałami skały wulkaniczne na głębokości 4000 metrów. Zawiera aż 15 minerałów znanych z dobroczynnego wpływu na skórę.

Kwas hialuronowy, wiąże wodę w warstwie rogowej naskórka, aby zapewnić jej odpowiednie nawilżenie.Tworząc sieć pomaga rozprowadzić w skórze hydrofilowe składniki aktywne.

Poranna pielęgnacja z MINÉRAL 89

W laboratoriach VICHY, opracowano formułę, która łączy wodę termalną z Vichy z kwasem hialuronowym. To właśnie ta wyjątkowa synergia pozwoliła na stworzenie MINÉRAL 89, produktu, który stosowany regularnie podczas porannej pielęgnacji, pozostawi skórę odpowiednio nawilżoną i gotową przeciwdziałać szkodliwym czynnikom zewnętrznym.

MINÉRAL 89 to produkt o minimalistycznej formule, zawiera zaledwie 11 składników. Posiada lekką, szybko wchłaniającą się, delikatną, żelową konsystencję. Nie pozostawia tłustego uczucia naskórze.

MINÉRAL 89 to booster nawilżający do codziennego stosowania pod krem. Przeznaczony jest do wszystkich typów skóry, w każdym wieku. Można go również stosować na wrażliwe obszary ust i oczu. Pozostawiając skórę sprężystą, bardziej jednolitą i miękką, co potwierdzająbadania kliniczne we współpracy z dermatologami:

  • bardziej sprężysta – +21%
  • bardziej promienna – +26%
  • bardziej jednolita – +20%
  • bardziej miękka – +20%.

MINÉRAL 89 daje skórze dzienną ?dawkę? pielęgnacji, aby mogła skutecznie pełnić swoje funkcje ochronne przez cały dzień.

Poj. 50 ml

Cena: 80 zł* Rekomendowana cena detaliczna.

Leave A Reply

Your email address will not be published.