W świecie urody, mody i showbiznesu...

Secret D’Excellence – sekret piękna

0 16

W 2018 roku do kultowego kremu na bazie algi śnieżnej Secret D’Excellence marka Galénic dołącza skoncentrowane serum, zawierające najwyższe stężenia składników aktywnych w linii. To rozwiązanie dla kobiet szukających uniwersalnej, kompletnej pielęgnacji przeciwstarzeniowej, która łączy naukę z najwyższą przyjemnością. 

Inspiracja

Inspiracją do stworzenia produktu zapewniającego kompletną pielęgnację przeciwstarzeniową był gen Klotho, zwany genem długowieczności. Zmusza on komórki do postu, dzięki czemu mogą one znowu wytwarzać substancje odpowiedzialne za młodość skóry.  W miarę upływu czasu ekspresja genu słabnie, co przyspiesza starzenie. Twórcy formuł Galénic zdecydowali się wybrać składnik aktywny zawierający gen Klotho i zbudować na jego bazie kompletną linię przeciwstarzeniową.

Alga śnieżna – mistrzyni sztuki przetrwania

Alga śnieżna jest młoda i zielona wiosną dzięki słońcu, wodzie i minerałom. Zimą chronią ją zapasy cząsteczek zapewniających długowieczność: czerwone karotenoidy o działaniu przeciwutleniającym, glikoproteiny, cukry zapobiegające zamarzaniu oraz polifenole.
W laboratorium Galénic sztucznie odtworzono warunki lata i zimy, aby alga śnieżna mogła przejść pełny cykl dojrzewania. Kiedy zmieniła kolor na czerwony, a liczba cząsteczek długowieczności osiągnęła apogeum, pobrane zostały z niej próbki. Uzyskany składnik aktywny miał postać białych kryształów. Alga śnieżna daje nową energię starzejącym się komórkom, zwiększając aktywność genu Klotho o 365%*. Zapewnia syntezę kwasu hialuronowego i kolagenu oraz działa antyoksydacyjne.

Skuteczny koktajl składników aktywnych

serum secret d'excellenceTwórcy formuły skoncentrowanego Serum Secret D’Excellence połączyli algę śnieżną z unikatowymi składnikami aktywnymi w zwiększonym stężeniu** tworząc skuteczny koktajl stanowiący kompletną pielęgnację zapewniającą zarówno natychmiastowe, jak i długotrwałe efekty.

Natychmiastowy efekt upiększający zapewniają:

-optycznie korygujące pudry – składniki pozostawiające matowe wykończenie i widocznie wygładzoną cerę;

-gliceryna (3x większe stężenie**) i kwas hialuronowy (2x większe stężenie**) – nawilżający kompleks, który pozostawia skórę miękką i ujędrnioną.

Długotrwały efekt odmłodzenia to zasługa:

-algi śnieżnej (2 x większe stężenie**) – składnika intensyfikującego mechanizmy odmładzające skórę;

-witaminy B3 (w większym stężeniu**) – wyrównującej koloryt witaminie, która poprawia strukturę skóry;

-witaminie E (w większym stężeniu**) – o działaniu antyoksydacyjnym, która chroni skórę przed działaniem wolnych rodników i hamuje utlenianie;

-witaminie C – która wyrównuje koloryt skóry, niweluje ciemne plamy, dodaje blasku i wzmacnia skórę właściwą.

Wyjątkowa formuła galenowa – Cristal Fusion

Laboratoria Galénic stanęły przed podwójnym wyzwaniem: po pierwsze – jak zachować całą moc algi śnieżnej aż do chwili, gdy zetknie się ze skórą, a po drugie – jak zapewnić doskonale, jednorodne rozprowadzenie wszystkich składników aktywnych, by działań na każdą niedoskonałość skóry (zmarszczki, rozszerzone pory, bruzdy, przebarwienia). Gdy mowa o skuteczności, Galénic nie uznaje kompromisów. Tak powstał Cristal Fusion. Twórcy formuł Galénic postanowili umieścić algę śnieżną w znajomym i bezpiecznym otoczeniu. Specjalnie dla niej opracowali cząsteczkę o kształcie płatka śniegu, której nadali nazwę Cristal Fusion. Cristal Fusion ma strukturę płatków śniegu, na które składają się mikro-kropelki olejów drobniejszych niż pory ludzkiej skóry, otoczone specjalnym emulgatorem długołańcuchowym typu „olej w wodzie”, który umożliwia wchłanianie się produktu w głąb skóry; jednorodne rozłożenie składników aktywnych pomiędzy ramionami śnieżynki, czyli na powierzchni skóry.

Niezwykła sygnatura sensoryczna

Serum Secret D’Excellence to skoncentrowane piękno i elegancja w jednym.Dzięki starannie opracowanej formule stworzona, aby aplikacja serum przynosi maksimum przyjemności i stapia się w kontakcie ze skórą. Pozostawia na niej świeże, promienne wykończenie. Przyjemne nuty piżma, bursztynu i paczuli w połączeniu z nutami maliny, jaśminu, śliwki oraz konwalii, róży i czarnej porzeczki zostawiają na skórze świeży, delikatny zapach.

Najbardziej skoncentrowany produkt dla ukierunkowanego i wzmocnionego korygowania wszystkich widocznych objawów starzenia się skóry:

-wygładza zmarszczki;

-ujędrnia;

-wyrównuje koloryt;

-przywraca blask.

Cena: 415 zł
Pojemność: 30 ml

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.