NAVITEL nagrodzony w plebiscycie “Mistrzowie Nowych Technologii”

0

18 maja w Hard Rock Cafe w Warszawie odbyła się uroczysta gala zorganizowana przez redakcję magazynu IT Reseller. Firmę Navitel Poland nagrodzono dwiema statuetkami: IT Champion – dla Producenta w kategorii Motoryzacja oraz dla Najlepszego Serwisu Producenckiego.

Tobiasz Jankowski Navitel - IT Reseller– Wygrana w prestiżowym plebiscycie “Mistrzowie Nowych Technologii” utwierdza nas w przekonaniu, że firma NAVITEL cieszy się zaufaniem w branży, a jej pozycja na rynku urządzeń nawigacyjnych, wideorejestratorów oraz tabletów nieustannie wzrasta. Marka NAVITEL zakorzeniła się już w świadomości zarówno osób z branży nowych technologii, jak i potencjalnych klientów, o czym świadczy rezultat głosowania opublikowany przez magazyn IT Reseller. Wyróżnienie dla jednostki serwisowej jest owocem pracy wykwalifikowanej kadry techników, którzy codziennie starają się sprostać oczekiwaniom konsumentów. Klienci zainteresowani elektroniką użytkową coraz chętniej sięgają po nasze urządzenia, co motywuje do stawiania sobie coraz wyższych celów – mówi Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe.

Plebiscyt zorganizowany przez “IT Reseller” miał na celu wyłonienie i nagrodzenie firm wyróżniających się na rynku nowych technologii w ubiegłym roku.  Więcej informacji o przedsięwzięciu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej organizatora:

http://itreseller.com.pl/uroczysta-gala-mistrzowie-nowych-technologii-w-hard-rock-cafe/

Leave A Reply

Your email address will not be published.