Auriderm XO Cream – doskonały po zabiegach, na siniaki i zaczerwienienia

0

AURIDERM XO KREM-ŻEL TO PREPARAT REDUKUJĄCY SINIAKI I WZMACNIAJĄCY NACZYNIA KRWIONOŚNE OKSYDOWANA WITAMINA K + WITAMINA C I E

Auriga to laboratorium poszukujące najbardziej efektywnych rozwiązań w profesjonalnej pielęgnacji skóry. To dermokosmetyki, których skuteczność i bezpieczeństwo stosowania opierają się na najnowszych osiągnięciach współczesnej dermatologii i technologii.

Auriderm XO_krem-żel_75mlAURIDERM XO KREM-ŻEL błyskawicznie przyspiesza wchłanianie siniaków i redukuje zaczerwienienia. Dzięki zastosowaniu odpowiednio przygotowanej, oksydowanej witaminy K zamkniętej w mikrosferach fosfolipidowych, składniki aktywne szybciej wnikają w naskórek zapewniając optymalnie skuteczne działanie preparatu.

STOSOWANIE: Stosować rano i wieczorem na zmienioną chorobowo skórę (unikać kontaktu z błonami śluzowymi oraz oczami).

Auriga to:

-skuteczność działania potwierdzona w badaniach klinicznych,

-unikalne formuły opracowane we współpracy z ekspertami w dziedzinie dermatologii i chirurgii plastycznej,

-wysokie stężenia substancji aktywnych.

WSKAZANIA: Polecany po zabiegach medycyny estetycznej (zamykanie naczyń krwionośnych, laser, wypełnianie zmarszczek) oraz profilaktycznie do pielęgnacji skóry naczyniowej. Likwiduje rumień, przyspiesza wchłanianie siniaków oraz redukuje zaczerwienienia. Wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne.

Marka Auriga powstała w 1997 roku w Belgii. Dwa lata później naukowcy z laboratoriów opracowali pierwsze serum z wysokim stężeniem kwasu askorbinowego, co sprawiło, że Auriga stała się pionierem w zastosowaniu witaminy C w pielęgnacji przeciwstarzeniowej i rozjaśniającej.

2 POJEMNOŚCI:

75 ml/116 zł

30 ml/83 zł

Leave A Reply

Your email address will not be published.