Moc odżywczych orzechów

0

Superfood, czyli produkty bogate we właściwości odżywcze, z dużą ilością witamin i minerałów stają się coraz popularniejsze. Schwarzkopf Professional postanowił wykorzystać ten trend i stworzył nową linię do pielęgnacji włosów BC Brazilnut Oil z olejkiem z orzechów brazylijskich.

Niezwykle bogate we właściwości odżywcze orzechy brazylijskie zwiększają odporność organizmu, wzmacniają pracę mózgu, odmładzają i poprawiają koloryt skóry, a nawet nawilżają i odżywiają suche oraz matowe włosy. Dlatego Schwarzkopf Professional postanowił wykorzystać ich moc i zamknąć je w formule nowej linii do pielęgnacji włosów BC Brazilnut Oil.

 

Szampon z olejkiem BC Brazilnut Oil _poj. 200zmniejszooony
BC Brazilnut Oil
stworzona została z myślą o pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów, w tym farbowanych. Jego działanie opiera się na formule z olejkiem orzechów brazylijskich, który nie tylko nawilża i odżywia włosy, ale również pomaga na dłużej zachować ich intensywny kolor oraz podkreślić blask.

Olej z orzechów brazylijskich jest dobrze znany ze swojego drogocennego składu, bogatego  w odżywcze proteiny, minerały oraz w kwasy Omega 3 i 9. Formuła z wysoką zawartością Selenu oraz Witaminy E, która zwalcza wolne rodniki, ma właściwości przeciwutleniające oraz przeciwstarzeniowe. Linia BC Brazilnut Oil, zawierająca w swoim składzie opisany surowiec, pomaga wypełnić ubytki w strukturze włosa, skutecznie wygładza ich powierzchnię oraz zapewnia im niesamowite nawilżenie i połysk.

Dodatkowo BC Brazilnut Oil wykorzystuje w swojej formule najnowszą Technologię Mikrokapsułek, która  pozwala na uwalnianie zapachu do 24 godzin. Jest to możliwe, dzięki temu, że zapach został zamknięty we wnętrzu kapsułki, która pozwala na utrzymanie go dłużej na włosach. Ponieważ kapsułki stanowią barierę przed działaniem czynników zewnętrznych, zapach jest uwalniany w miarę upływu czasu.

W skład BC Oil Miracle Brazilnut od Schwarzkopf Professional wchodzą:

Szampon z olejkiem BC Brazilnut Oil

Szampon z niską zawartością środków powierzchniowo czynnych delikatnie oczyszcza wszystkie rodzaje włosów, również farbowanych. Lekka, nieobciążająca formuła wygładza powierzchnię włosów oraz dodaje im blasku dla niezwykle intensywnego koloru.

Cena: 200 ml/ok. 43 zł.

Maska BC Brazilnut Oil z Pulpy Orzechów Brazylijskich

Wysoce odżywcza maska o cudownych właściwościach nawilżających oraz przeciwutleniających z filtrami UV intensywnie odżywia włosy. Dodatkowo ułatwia rozczesywanie oraz pomaga
w stylizacji włosów, a także skutecznie uzupełnia ubytki w powierzchni włosów. Dodatkowo formuła maski zawiera innowacyjne cząsteczki pudru arganowego, które delikatnie usuwają zanieczyszczenia dla zdrowo wyglądających i błyszczących włosów.

Cena: 150 ml/ok. 67 zł.

Odżywka BC Brazilnut Oil Talent 10

Bogata w składniki odżywcze odżywka z kompleksem z Orzechów Brazylijskich, Hydrolizowaną Keratyną, Pantenolem i Witaminą E o właściwościach przeciwutleniających oraz filtrami UV intensywnie odżywia, chroni oraz równoważy poziom nawilżenia włosów. W formule wykorzystane są perfumowane mikrokapsułki, które są uwalniane do 24 godzin dla długotrwałego doświadczenia zapachowego.

Odżywka BC Brazilnut Oil Talent 10 zapewnia 10 niezwykłych korzyści:

-Pomaga zachować intensywny kolor

-Dodaje blasku

-Ułatwia rozczesywanie

-Wygładza włosy

-Zapewnia ochronę przeciwsłoneczną

-Pozostawia na włosach niezwykły zapach

-Chroni przed łamaniem

-Nawilża

-Ujarzmia

-Poprawia kondycję włosów

 

Cena: 100 ml/ok. 93 zł.

 Intensywna Kuracja BC Brazilnut Oil dostępna w salonie

Intensywna kuracja do włosów z olejkiem do stosowania przed myciem. Zawiera najwyższe
w całej linii stężenie Olejku z Orzechów Brazylijskich, które wzmacnia pielęgnacyjne działanie Maski z Pulpy Orzechów Brazylijskich.

 

Intensywna Kuracja BC Brazilnut Oil wykorzystywana jest w czasie dwóch dostępnych usług w salonie:

Głęboko odżywczy zabieg ze spłukiwaniem:

Zabieg w wykorzystaniem Intensywnej Kuracji oraz Odżywki z Pulpy Orzechów Brazylijskich zapewnia intensywne odżywienie włosów.

Zabieg przed myciem

Zabieg w wykorzystaniem Intensywnej Kuracji BC Brazilnut Oil dla intensywnego odżywienia cienkich włosów.

Leave A Reply

Your email address will not be published.