Odmłodzone paznokcie

0

Słońce, słona woda, zmiana diety nie sprzyjają kondycji paznokci, a regularne wizyty na basenie mogą zwiększyć podatność na zachorowanie na grzybicę. Jeśli Twoje paznokcie po wakacjach są osłabione, kruche, łamliwe lub podejrzanie zmieniają zabarwienie, musisz zacząć działać. Jak w przyjemny i nieinwazyjny sposób zregenerować płytkę paznokciową, aby odzyskała naturalny blask?

laser LUNULA_sprzetNa pomoc paznokciom dłoni i stóp przyjdzie laser Lunula, który zniweluje skutki lakierów hybrydowych, odmłodzi i odżywi płytkę paznokciową, a nawet upora się z grzybicą. Wystarczą cztery 12-minutowe zabiegi, aby zapoczątkować proces regeneracji nowego, zdrowego paznokcia. Zabieg zimnym laserem Lunula jest bezbolesny i sprawia, że płytka paznokciowa odzyskuje blask i naturalny, estetyczny wygląd.

Laser Lunula jest urządzeniem o niespotykanej, innowacyjnej skuteczności w leczeniu i regeneracji paznokci. Jest to zimny laser, który łączy w sobie dwie fale o różnej długości: 405 nm i 635 nm. Pierwsza z nich działa bakteriobójczo oraz grzybobójczo, druga z kolei pobudza procesy immunologiczne organizmu. Dwie wiązki światła: czerwona i niebieska, poprzez obroty naświetlają całe zmienione chorobowo paznokcie, działając również na wały i macierz paznokcia. Światło lasera przenika przez płytkę, nie uszkadzając ani paznokcia ani otaczającej go skóry, zabijając grzyby znajdujące się pod płytką paznokcia. Zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut i powtarza się w odstępach około tygodnia, na ogół czterokrotnie.

Warto zaznaczyć, że:

-Cztery 12-minutowe zabiegi pozwalają pozbyć się grzybicy paznokci.

-Terapia jest bezbolesna i bezdotykowa, bez dodatkowego czasu potrzebnego na regenerację lub gojenie.

-Brak konieczności leczenia doustnego, a w związku z tym obciążenia wątroby.

-Pozwala na wzrost nowych paznokci bez skutków ubocznych.

Laser dostępny jest w FootMedica Klinika Zdrowej Stopy.

Leave A Reply

Your email address will not be published.