Diorskin Forever – nowy płynny podkład o przedłużonej trwałości

0

Diorskin ForeverNowy podkład Diorskin Forever nadaje nowy wymiar perfekcyjnej matowości i trwałości makijażu. Natychmiastowy efekt matowego wykończenia oraz rekordowa trwałość idzie w parze z komfortem,
a skóra z każdym dniem coraz bardziej zachwyca urodą.

Podkład harmonijnie łączy się ze skórą i doskonale rozprowadza się na powierzchni skóry, zapewniając idealną korekcję wszelkich niedoskonałości, w zależności od potrzeb.
Z chwilą nałożenia kompleks “Activ-MatTM” pomaga regulować poziom matowości skóry. Zapewnia perfekcyjną korekcję cery, bez efektu maski, dzięki połączeniu substancji pudrowych o działaniu matującym
i rozpraszającym światło. Matujące substancje pudrowe działają na zasadzie bibuły, zapobiegając błyszczeniu się skóry oraz nadają jej aksamitny, matowy wygląd, a substancje rozpraszające światło powodują, że cera jest promienna. Kompleks dwóch polimerów  “Wear-Lock” tworzy na skórze woalkę na zasadzie “drugiej skóry”. Makijaż utrzymuje się aż do 16 godzin** niezależnie od okoliczność.

Perfekcyjny podkład powinien także umożliwiać dobranie odcienia, który możliwie jak najwierniej odtwarzałby naturalną karnację, podkreślając ją lub korygując. Podkład Diorskin Forever jest dostępny w wzbogaconej gamie 12 odcieni, która oferuje koloryt “na miarę” dla każdego rodzaju cery, od najjaśniejszej do najciemniejszej karnacji.

Dostępny w perfumeriach Sephora.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.