W świecie urody, mody i showbiznesu...

Plażowy niezbędnik malucha

0 7

Plażowy niezbędnik malucha

Co ze sobą zabrać, wybierając się z pociechą na plażę? Co można zostawić w domu, a bez czego ani rusz? Oto lista wakacyjnego must have – wykaz rzeczy, bez których na słoneczną plażę wybrać się po prostu nie można.

Na plaży fajnie jest

Plaża to raj dla maluchów. Słońce, piasek i woda zachęcają do zabawy i radosnego odkrywania uroków świata. Sprzyjające okoliczności przyrody sprawiają, że budowaniu zamków z piasku i wesołym w wodzie kąpielom właściwie nie ma końca. Jednak by z plaży przywieźć wyłącznie miłe wspomnienia, warto odpowiednio wcześniej przygotować się do odpoczynku i właściwie zadbać o bezpieczeństwo bobasa. Nie od dziś przecież wiadomo, że gdy na plaży słońce praży, nietrudno o poparzenia. A delikatna skóra malucha wymaga specjalnego traktowania. Co zatem robić, aby niemowlę mogło korzystać z pięknej pogody i nie było narażone na poparzenia słoneczne?

Bezpieczne plażowanie

Dla zdrowia i komfortu niemowlęcia konieczne jest właściwe zabezpieczenie delikatnej skóry dziecka przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Jak to zrobić? Sposobów jest kilka. Można korzystać ze specjalnych kremów z filtrem, można też sięgnąć po nowe, sprawdzone i nagradzane sposoby, np. specjalne ręczniki na plażę Ręcznik Cuddledry poncho SPF 50+Cuddledry ze sklepu www.babymama.pl Nie dość, że pozwalają maluchom ogrzać się po kąpieli w morzu, chronią przed zimnym wiatrem (o który nad polskim morzem nietrudno), to dodatkowo chronią też skórę niemowlęcia przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB. Jak to możliwe? Ręczniki zostały wykonane najnowszą technologią Rayosan ? i są przeznaczone dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Uszyte z miękkiej szczotkowanej bawełny. Bardzo łatwo się je zakłada i ściąga. A dzięki temu, że można je spiąć zatrzaskami, ręcznik można zamienić w poncho i mały plażowicz cieszy się nie tylko możliwością bezpiecznego plażowania, ale i niezwykłym komfortem.

Ręcznik to podstawa

Ciepły, duży, miękki, bawełniany ręcznik to podstawa plażowania z maluchem. Idealnie sprawdza się po wyjściu pociechy z wody, doskonały na całodniowe harce na plaży. Dba o ciepło, wygodę i bezpieczeństwo dziecka. Ręcznik Cuddledry ma tę przewagę nad zwykłymi ręcznikami, że nie pozwala na przenikanie szkodliwego promieniowania do skóry pociechy. Chroni małego plażowicza przed przegrzaniem, zapewnia ciepło i komfort, nie pozwala, by UVA i UVB wyrządziły bobasowi krzywdę.

Recznik_Cuddledry_poncho_4

Recznik_Cuddledry_poncho_1

Recznik_Cuddledry_poncho_5

Ręcznik Cuddledry poncho SPF 50+Cuddledry- cena: 179,00 pln

Leave A Reply

Your email address will not be published.