W świecie urody, mody i showbiznesu...

Total Lift od Physis

0 21

W przeddzień Sylwestra udałam się na bankietowy zabieg Total Lift do centrum szkoleniowego marki Phyris. W końcu każda z nas chce wyglądać na balu pięknie i młodo. Katarzyna Tuz-Łukaszuk, kosmetolog i szkoleniowiec Phyris, zaproponowała mi zabieg dający natychmiastowy efekt nawilżenia, napięcia i pojędrnienia skóry.

Krok po kroku

Zabieg rozpoczął się od demakijażu skóry z wykorzystaniem hypoalergicznego żelu Eye make up remover i pianki Foam Cleanser. Kolejnym etapem było złuszczenie naskórka za pomocą peelingu enzymatycznego Ferment peeling, polecanego szczególnie dla skóry wrażliwej. W tym czasie miałam wykonany relaksacyjny masaż głowy. Bardzo przyjemny element zabiegu, z którym rzadko spotykam się w salonach kosmetycznych.

Po efektywnej eksfoliacji kosmetolog przeszła do tonizacji skóry nawilżającym i łagodzącym Hydro Tonikiem.

Tym co wyróżnia markę Phyris na rynku kosmetycznym jest aktywizacja skóry za pomocą Aktywatorów Somi. W przypadku zabiegu Total Lift kosmetolog wykorzystała Ultrasomi Fluid, który zwiększa penetrację składników aktywnych. Rytuał wprowadzania Somi oprawiony był w oryginalny masaż twarzy i dekoltu Kryształowymi Pałeczkami. Pałeczki gwarantowały maksymalne wprowadzenie kosmetyku w moją skórę, a nie w dłonie Pani Kasi. Całość nadaje zabiegom PHYRIS bardzo luksusową nutę.SAMSUNG CSC

Po aktywacji przyszedł czas na masaż manualny z wykorzystaniem Beauty Massage Fomula, który wyraźnie zredukował napięcie mięśni twarzy i poprawił jej owal. Po masażu zaaplikowane zostało serum – Peptide Relax Lift, które miało działanie napinające i rozświetlające. Ostatnim etapem zabiegu była maska Firming Mask Powder o silnym działaniu napinającym i stymulującym mięśnie twarzy, a także wygładzającym strukturę skóry. Moja skóra podczas działania maski była tak napięta, że nie mogłam mówić. A dodatkowo czułam delikatną prace mięśni mimicznych twarzy. Odczuwalny lifting!

SAMSUNG CSC

Na zakończenie zabiegu Pani Kasia zaaplikowała na okolice oczu krem ze złotem Golden Balm, oraz Peptide Depot krem napinający z peptydami na twarz. Otrzymałam także instrukcję jak poprawnie pielęgnować skórę po zabiegu.

SAMSUNG CSC

Total Lift to 1,5 godzinny zabieg bankietowy. Już po pierwszym zabiegu skóra była doskonale nawilżona i rozjaśniona. Nie używałam podkładu, aż do balu sylwestrowego! Spłyciły się nawet zmarszczki mimiczne wokół oczu. Chciałabym, żeby taki efekt utrzymał się na dłużej? Ale, by osiągnąć długotrwały efekt, trzeba wykonać całą serię zabiegów.

Dziękuję marce Phyris za możliwość przetestowania zabiegi Total Lift  www.phyris.pl

 

Magdalena Cieślak

Leave A Reply

Your email address will not be published.