Lip Pencil – nowość marki Bobbi Brown

0

Bobbi uważa, że kredka do ust to najszybszy i najłatwiejszy sposób na naturalne podkreślenie ich piękna. Aby pomóc kobietom wydobyć wdzięk drzemiący w ich ustach, Bobbi zdecydowała się rozszerzyć ofertę proponując 19 nowych kolorów Lip Pencil.

W bogatej ofercie konturówek do ust znajdziesz taką, która idealnie pasuje do każdego makijażu i każdych ust ? matowych, błyszczących i wydatnych. Doskonała na każdą porę, wspaniale uwydatniająca naturalne piękno.

Lip Pencil od Bobbi Brown gładko przesuwa się po ustach, równomiernie rozprowadzając kolor, dzięki czemu bardzo łatwo uzyskasz pożądane efekty – nadasz idealny kształt, podkreślisz linię ust oraz osiągniesz pożądany kolor, a zarazem wydłużysz trwałość pomadki. Unikalna formuła konturówki sprawia, że jest bardzo trwała i nie rozmazuje się. Do każdej kredki dołączona jest temperówka, by zagwarantować Ci maksymalną precyzję podczas aplikacji produktu.

 

 

Sposób użycia:

Nałóż na usta pomadkę, następnie obrysuj wargi kredką. Ruchy wykonuj delikatnie, nie naciskając zbyt mocno, by rysowane linie nie były przesadnie grube. Aby przedłużyć trwałość pomadki, obrysuj i wypełnij konturówką całą powierzchnię warg, a następnie nałóż pomadkę lub błyszczyk. Na koniec delikatnie obrysuj wargi. Aby uzyskać najbardziej naturalny wygląd, zadbaj o to, by końcówka konturówki była lekko zaokrąglona.

Sugerowana Cena: 91 zł

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.