Nowości od Allevo

0

Dieta Allévo to nowoczesny program kontroli wagi, oferujący indywidualny plan działania, niskokaloryczne posiłki o zbilansowanym składzie (zupy i koktajle), zamienniki posiłków (batony) oraz produkty uzupełniające (Allévo Weight Loss – błonnik pokarmowy), a także bezpłatną aplikację wirtualnego Trenera Kontroli Wagi, zapewniającą wsparcie w procesie odchudzania.

 

Oferta produktów Allévo powiększa się o 3 nowe warianty: Zupę grzybową, Baton o smaku kawowo-czekoladowym oraz Mix Pack 2 ? zestaw 3 różnych smaków zup i koktajli.

 

Zupa grzybowa

Zupa w formie proszku do wymieszania z wodą , mogąca zastąpić wszystkie, lub wybrane posiłki w ciągu dnia (dieta bardzo niskokaloryczna, VLCD – very low calorie diet):

 

Jedno opakowanie zawiera kompletne dzienne menu (5 saszetek, co odpowiada 5 posiłkom w ciągu dnia). Dieta opracowana jest w taki sposób, aby spożywać 5 posiłków w regularnych odstępach czasu, czyli co ok. 3 godziny. Posiłki są bardzo łatwe do przygotowania, wystarczy zaledwie szklanka wody, kilka minut i posiłek jest gotowy. Posiłki VLCD są dobrze zbilansowane, dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, w tym witamin, które pomagają nam zachować energię i sprawiają, że nie czujemy się osłabieni. Pięć kompletnych posiłków dostarcza ok. 550 kcal.

1 opakowanie  5 saszetek po 31 g

Cena: ok. 29 zł

 

Baton o smaku kawowo-czekoladowym – zamiennik posiłku, stosowany do kontroli masy ciała. Nie zawiera dodatku cukru.

Batony polecane są dla osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy (efekt występuje w przypadku zastąpienia dwóch posiłków dziennie) lub utrzymać wagę (efekt występuje w przypadku zastąpienia jednego posiłku dziennie). Są idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie wyobrażają sobie życia bez słodyczy.

Batony stanowią pełnowartościowy, a jednocześnie smaczny i atrakcyjny posiłek, po który można sięgnąć niemalże w każdym miejscu i o każdej porze.

Waga: 66 g

Cena: ok. 7,9 zł

 

Mix Pack 2 – zestaw pozwalający wypróbować trzy smaki. Nowy wariant – Mix Pack 2 zawiera: 2 saszetki Zupy brokułowej z bazylią i kaszą kuskus, 2 saszetki Koktajlu o smaku bananowo-malinowym i 2 saszetki Zupy grzybowej.

Waga: 6 saszetek po 31 g

Cena: ok. 35 zł

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.