Fisher – price rozpoczął współpracę z Shakirą

0

Należąca do koncernu Mattel, marka zabawek dla niemowląt i przedszkolaków Fisher-Price  rozpoczęła współpracę z międzynarodowej sławy mamą, filantropką i piosenkarką SHAKIRĄ oraz jej fundacją The Barefoot Foundation.

Współpraca Fisher-Price z Shakirą opiera się na trzech płaszczyznach – produktowej, edukacyjnej oraz charytatywnej.

 

Dzięki połączeniu sił powstała First Step Collection, linia wyjątkowych zabawek i akcesoriów dla niemowląt, zaprojektowana przez Fisher-Price wspólnie z Shakirą. Produkty z tej kolekcji wspierają wczesny rozwój dzieci, co zgodne jest z misją Shakiry jako mamy i założycielki The Barefoot Foundation jak i marki Fisher-Price. Edukacyjne zabawki sprzyjają rozwojowi maluszków, angażując je umysłowo i fizycznie oraz stymulując umiejętności, które zapewnią im najlepszy start w dorosłe życie.

Zabawki z linii First Step Collection będą dostępne w Polsce na początku 2015 roku.

 

Praca w mojej fundacji a także osobiste doświadczenia bycia mamą, uświadomiły mi ogromne znaczenie kamieni milowych i pokazały jak zabawki i zabawa pomagają dzieciom osiągnąć te kolejne etpy rozwojowe. Pragnęłam zaprojektować linię zabawek, które wspierają rozwój psychologiczny, społeczny i motoryczny w pierwszych latach życia. Od początku czułam, że Fisher-Price, ze swoim ogromnym zapleczem badawczym i misją by pomagać dzieciom w rozwijaniu umiejętności potrzebnych w szkole i życiu jest mi bardzo bliski. Fisher-Price tak jak ja wierzy w znaczenie pierwszych lat dzieciństwa, dlatego był to najlepszy wybór.- mówi Shakira

 

W ramach współpracy powstał 12-częściowy serial on-line, skierowany do świeżo upieczonych oraz przyszłych rodziców, w którym gwiazda przedstawia osobiste refleksje na temat rodzicielstwa i zmian, które niesie ono ze sobą. Shakira podkreśla znaczenie pierwszych lat życia malucha i podpowiada, jak rozwój małego dziecka można wspierać poprzez zwykłe – niezwykłe czynności, takie jak rozmowa, zabawa czy oczywiście wspólne śpiewanie.

 

Filmy w wersji polskiej są już dostępne na stronie www.fisher-price.pl oraz kanale YouTube Fisher-Price.pl

 

Współpraca z Shakirą ma również wymiar filantropijny. Shakira i Fisher-Price wierzą, że można i należy pomagać rodzicom w zapewnieniu ich dzieciom jak najlepszego startu w życie ? niezależnie od szerokości geograficznej.

Dlatego Fisher-Price ?został sponsorem The Barefoot Foundation – fundacji Shakiry zapewniającej wyżywienie oraz edukację dzieciom oraz wsparcie środowiskowe ich rodzicom. Wynagrodzenie gwiazdy za współpracę z Fisher-Price, zostanie przekazane bezpośrednio The Barefoot Foundation w celu wsparcia inicjatyw na rzecz pomocy dzieciom w ubogich rejonach świata.

 

?Fisher-Price wierzy, że zabawa jest najlepsza formą nauki i naszą misją jest tworzenie zabawek, które ja urozmaicają i wzbogacają,” – mówi Lisa Mancuso, wiceprezes działu marketingu w Fisher-Price Baby. -“Tworząc Barefoot Foundation, w wieku 18 lat, Shakira zaczęła wypełniać osobistą misję niesienia pomocy edukacyjnej dla najbardziej potrzebujących dzieci. Łącząc naszą wspólną misję i zaangażowanie, możemy w wyjątkowy sposób rozpowszechnić wiedzę na temat wczesnego rozwoju dziecka wśród rodziców na całym świecie”.

 

O Fisher-Price

W 1931 roku Herman Fischer i Irving Price powołali do istnienia firmę produkującą zabawki. Ich misją było stworzenie zabawek, które będą stymulować rozwój dziecka.

Ponad 80 lat później Fisher-Price nadal trwa w przekonaniu, że zabawa jest najlepszym sposobem na naukę i to właśnie poprzez zabawę dziecko rozwija umiejętności, które będą mu potrzebne w przyszłości.

Eksperci Fisher-Price pracują niestrudzenie aby tworzyć najwyższej jakości zabawki i produkty dla dzieci, które pomagają w rozwoju każdego małego człowieka.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.