Klorane – linia do włosów suchych na bazie masła z mango

0

Odmiana mango wybrana przez Laboratoria Klorane jest bogata w kwasy tłuszczowe, które mają szczególne właściwości odżywcze. Owoce mango są zbierane ręcznie tuż przed uzyskaniem dojrzałości, kiedy zawarte w nich substancje czynne są najbardziej skoncentrowane. Owoce są następnie otwierane, aby wydobyć z nich pestkę z nasionem. Ekstrakcja dobroczynnych składników odbywa się poprzez tłoczenie nasion na zimno, aby zachować wysokie właściwości odżywcze masła mangowego, które w 90% składa się z kwasów tłuszczowych – kwasu stearynowego, oleinowego, linolowego i palmitynowego.

KLORANE Szampon odżywczy
na bazie mango do włosów suchych
Codzienna pielęgnacja
200ml ok. 35zł

Nowa formuła szamponu zawiera 10x więcej emolientów w stosunku do poprzedniego składu, dzięki czemu włosy są doskonale nawilżone, łatwe do ułożenia. Skład: masło mangowe (0,3%), mikrowoski z pasy perłowej (1,5%), składniki ułatwiające rozczesywanie (0,5%).

KLORANE Balsam odżywczy na bazie mango
Pielęgnacja odżywiająca i ułatwiająca rozczesywanie
150ml ok. 42zł
Odżywcza, acz lekka formuła balsamu nie obciąża włosów, dzięki czemu zachowują one lekkość oraz idealnie się rozczesują. Skład : masło mangowe (0,5%), składniki odżywiające (16%), składniki ułatwiające rozczesywanie (3,5%). Nie zawiera silikonu. Aplikacja : pozostawić na włosach na 2 min.

KLORANE Maska odżywcza na bazie mango

Intensywne odżywienie i przywrócenie sprężystości

150ml ok. 44zł
Nowa formuła maski zawiera aż 25% masła mangowego w stosunku do poprzedniego składu. Po zastosowaniu maski włosy natychmiast odzyskują elastyczność i miękkość. Skład: masło mangowe (4%), składniki odżywiające (17%),   składniki ułatwiające rozczesywanie (3,5%). Aplikacja: 1-2 razy w tygodniu. Pozostawić na włosach na 5 min.

KLORANE Odżywka na bazie mango (bez spłukiwania)
SOS nawilżające oraz codzienna ochrona
125ml ok. 44zł
Odżywka przywraca włosom sprężystość i miękkość, jednocześnie zapobiegając zniszczeniom i rozdwajaniu się końcówek. Skład : masło mangowe (1%), składniki odżywiające (10%), składniki ochronne i ułatwiające rozczesywanie (0,3%). Nie zawiera silikonu. Aplikacja: nakładać codziennie na na całej długości na włosy suche lub wilgotne. Nie spłukiwać.

 

KLORANE Olejek odżywczy na bazie mango w sprayu
(bez spłukiwania)

Eliksir do szerokiego zastosowania
125ml ok. 54zł
Olejek sprawia, że włosy są błyszczące i idealnie chronione, nawet w trudnych warunkach (np. Przy ekspozycji słonecznej na plaży). Lekka formuła nie obciąża włosów. Skład: masło mangowe (0,2%), składniki odżywiające (34%), filtr UVB (0,3%). Olejek jest wodoodporny. Nie zawiera silikomu. Aplikacja: rozpylić na suche lub wilgotne włosy i wmasować ugniatając.

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.